Trwa ładowanie...
d4bhzqf
giełda
07-04-2009 08:53

Agora od 10 IV podwyższa cenę "Gazety Wyborczej" do 2,0 zł i 2,5 zł w weekend

7.4.Warszawa (PAP) - Agora od 10 kwietnia podwyższa cenę "Gazety
Wyborczej" do 2,0 zł, a wydania weekendowego do 2,5 zł. "Gazeta" w
prenumeracie teczkowej...

d4bhzqf
d4bhzqf

7.4.Warszawa (PAP) - Agora od 10 kwietnia podwyższa cenę "Gazety Wyborczej" do 2,0 zł, a wydania weekendowego do 2,5 zł. "Gazeta" w prenumeracie teczkowej będzie kosztowała 1,60 zł - podała spółka w komunikacie prasowym.

"Od obniżki ceny w 2006 r. +Gazeta+ miała najniższą cenę spośród ogólnopolskich dzienników opiniotwórczych. Teraz również będzie istotnie tańsza od +Rzeczpospolitej+, która kosztuje 3,40 zł i będzie kosztować tyle co +Dziennik+" - powiedział cytowany w komunikacie Stanisław Turnau, wydawca "Gazety" i dyrektor segmentu Prasa Codzienna Agory.

"Warto pamiętać, że naszym wiernym czytelnikom dajemy możliwość kupienia +Gazety+ dużo taniej, w prenumeracie teczkowej, która jest unikalną ofertą na rynku dzienników opiniotwórczych. Mierzymy się z kryzysem; trudną sytuacją na rynku reklamowym i istotnym wzrostem cen papieru. Podnosimy cenę "Gazety", by zachować jej jakość i móc ją ciągle rozwijać" - dodał.

Agora podwyższyła już raz cenę "Gazety" po wcześniejszych obniżkach (do 1,5 zł w kwietniu 2006 roku) związanych z wejściem na rynek "Dziennika". Od 2 stycznia 2009 roku "Wyborcza" kosztowała 1,8 zł, a w prenumeracie teczkowej 1,3 zł.(PAP)

bas/ gor/

d4bhzqf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4bhzqf