Trwa ładowanie...
d3t1jdh

Akcjonariusze Grupy Jaguar zatwierdzili emisję ponad 6 mln akcji z pp

Warszawa, 28.10.2015 (ISBnews) - Akcjonariusze Grupy Jaguar podjęli uchwałę w zakresie podwyższenia kapitału zakładowego w drodze emisji ponad 6 mln akcji serii D z zachowaniem prawa poboru dla jej dotychczasowych akcjonariuszy, poinformowała spółka.

Share
d3t1jdh

"Kapitał zakładowy zostanie podniesiony z obecnej kwoty 121 382,30 zł do wysokości nie większej niż 728 293,80 zł poprzez emisję nie więcej niż 6 069 115 akcji serii D" - czytamy w komunikacie.

Stosunek prawa poboru został ustalony na 1:5 zaś cena emisyjna będzie równa 0,10 zł. Dzień ustalenia prawa poboru został wyznaczony na 23 listopada 2015 r., podano także.

Spółka poinformowała również, że rozwija nowy segment działalności, jakim jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami na rynku wtórnym i zapowiedziała konsolidację wyników z realizującą projekt Jaguar Inwestycje Sp. z o.o.

d3t1jdh

"Chcemy rozwijać pośrednictwo w sprzedaży na rynku wtórnym i prawdopodobnie od przyszłego roku konsolidować przychody w grupie kapitałowej" - powiedział prezes Jacek Wieczorkowski, cytowany w komunikacie.

Grupa Jaguar to notowana od września 2011 r. na NewConnect firma z branży obrotu nieruchomościami. Wyróżnia w swojej działalności trzy linie biznesowe - projekty związane z nieruchomościami gruntowymi, projekty rewitalizacyjne oraz sprzedaż całorocznych domów rekreacyjnych usytuowanych na nabytych wcześniej przez grupę gruntach.

(ISBnews)

d3t1jdh

Podziel się opinią

Share
d3t1jdh
d3t1jdh