Trwa ładowanie...
d1kpgt0

Akcjonariusze Hawe nie głosowali w sprawie emisji akcji wz. z brakiem kworum

Warszawa, 02.10.2015 (ISBnews) - Akcjonariusze Hawe nie głosowali w sprawie emisji akcji w związku z brakiem kworum, wynika z komunikatu po walnym.

Share
d1kpgt0

"Wobec braku przewidzianego przepisami Kodeksu spółek handlowych kworum wymaganego do podjęcia uchwały w sprawie obniżenia kapitału zakładowego z jednoczesnym podwyższeniem kapitału zakładowego w drodze emisji akcji zwykłych na okaziciela serii I w trybie subskrypcji prywatnej, z wyłączeniem prawa poboru dotychczasowych akcjonariuszy oraz zmiany statutu spółki w związku z obniżeniem i podwyższeniem kapitału zakładowego, głosowanie nad tą uchwałą nie mogło odbyć się w dniu 2 października 2015 r." - czytamy w komunikacie.

Akcjonariusze Hawe mieli decydować o podwyższeniu kapitału w drodze emisji do 1,5 mld akcji serii I bez prawa poboru. Walne miało jednocześnie decydować o obniżeniu wartości nominalnej wszystkich dotychczas wyemitowanych akcji z kwoty 1,00 zł do kwoty 0,10 zł.

Grupa kapitałowa Hawe świadczy kompleksowe usługi operatorskie na bazie posiadanej infrastruktury światłowodowej oraz usługi projektowe i budowlane dla branży telekomunikacyjnej, elektroenergetycznej i samorządów terytorialnych. Jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 roku. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 333 mln zł w 2014 r.

(ISBnews)

d1kpgt0

Podziel się opinią

Share
d1kpgt0
d1kpgt0