Trwa ładowanie...
d1qjvwl
d1qjvwl

Alumetal Poland ma umowę z Federal-Mogul Gorzyce o szac. wart. 200 mln zł

Warszawa, 03.03.2016 (ISBnews) - Alumetal Poland, jednostka zależna Alumetalu, ma umowę z Federal-Mogul Gorzyce dotyczącą wzajemnych dostaw stopów i wiórów aluminiowych w 2016 roku, podał Alumetal. Wartość umowy oszacowano na ok. 200,55 mln zł.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1qjvwl

"Na podstawie umowy strony ustaliły obowiązujące w 2016 roku warunki dostaw stopów aluminiowych wykonanych w formie gąsek (sztab), stosownie do uzgodnionej specyfikacji technicznej do zakładów Grupy Kapitałowej Federal-Mogul położonych w Niemczech, Rosji oraz Polsce oraz warunki dostaw wiórów aluminiowych z w/w zakładów Grupy Kapitałowej Federal-Mogul do zakładów Alumetal Poland" - czytamy w komunikacie.

Spółka oszacowała na podstawie dotychczasowych doświadczeń wartość umowy na około 200 553 000 zł, podano również.

Grupa kapitałowa Alumetal działa w przemyśle odlewniczym i hutniczym w zakresie produkcji wtórnego aluminium, tj. wytwarzania aluminiowych stopów odlewniczych oraz stopów wstępnych ze złomu aluminiowego. Grupa Alumetal zajmuje w tej dziedzinie pozycję krajowego lidera oraz jest czwartym największym wytwórcą wtórnych stopów aluminium w Europie. Spółka jest notowana na GPW od lipca 2014 r.

(ISBnews)

d1qjvwl

Podziel się opinią

Share
d1qjvwl
d1qjvwl