Trwa ładowanie...
diciwvb
diciwvb

Asseco SEE rekomenduje 0,4 zł dywidendy na akcję za 2015 r.

Warszawa, 25.02.2016 (ISBnews) - Zarząd Asseco South Eastern Europe (Asseco SEE) podjął uchwałę w sprawie zarekomendowania radzie nadzorczej i zwyczajnemu walnemu zgromadzeniu podjęcia decyzji o wypłacie dywidendy za rok obrotowy 2015 w wysokości 0,4 zł na akcję, podała spółka.
Share
diciwvb

"Łączna kwota zysku netto przeznaczona na dywidendę zgodnie z rekomendacją zarządu spółki wynosi 20 757 700,4 zł" - czytamy w komunikacie.

19 lutego spółka podała, że zarząd będzie rekomendował radzie nadzorczej i zwyczajnemu walnemu zgromadzeniu spółki przeznaczenie na wypłatę dywidendy w 2016 r. kwoty porównywalnej do wartości dywidendy wypłaconej w roku 2015, tj. ok. 0,4 zł zł na jedną akcję, z zysku netto w 2015 roku i lat poprzednich.

W maju ub.r. akcjonariusze Asseco SEE zdecydowali o przeznaczeniu na dywidendę kwoty 20,757 mln zł, czyli 0,4 zł na akcję.

diciwvb

Grupa Asseco SEE prowadzi działalność głównie w następujących pięciu segmentach rynku informatycznego: rozwiązania i usługi dla sektora bankowego; rozwiązania z obszaru uwierzytelniania; dostawa, instalacja i usługi w zakresie bankomatów oraz terminali płatniczych; rozwiązania i usługi dla sektora telekomunikacyjnego oraz usługi integracyjne i dostawa oraz wdrażanie systemów i sprzętu informatycznego; bramka płatności.

(ISBnews)

diciwvb

Podziel się opinią

Share
diciwvb
diciwvb