Trwa ładowanie...
d17zn9t

Atlas Estates rozpoczyna drugi etap stołecznych Apartamentów Krasińskiego

Warszawa, 25.11.2015 (ISBnews) - Atlas Estates rozpoczyna sprzedaż 123 mieszkań w ramach drugiego etapu stołecznej inwestycji Apartamenty Krasińskiego, podała spółka. 

Share
d17zn9t

"Atlas Estates otrzymał już prawomocne pozwolenie na budowę. Prace budowlane rozpoczną się jeszcze w tym roku, a ich zakończenie jest zaplanowane na IV kwartał 2017 roku. Generalnym wykonawcą inwestycji będzie firma Kalter" - czytamy w komunikacie.

Metraże będą wahać się od 25 do 108 m2, a ceny będą mieścić się w przedziale 8-10 tys. zł za m2. W strukturze oferty dominować będą lokale dwu- i trzypokojowe, stanowiące łącznie 70% oferty. Projekt architektoniczny przygotowała pracownia Kuryłowicz & Associates.
"Mieszkania z pierwszego etapu Apartamentów Krasińskiego bardzo szybko znalazły nabywców. Ten sukces zachęcił nas do kontynuacji inwestycji" - powiedział dyrektor generalny Atlas Management Company, spółki z grupy Atlas Estates Reuven Havar, cytowany w komunikacie.

Atlas Estates Limited jest zarejestrowaną na wyspie Guernsey spółką inwestująca w nieruchomości w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Prowadzi obecnie działalność na rynkach nieruchomości w Polsce, na Węgrzech, w Bułgarii i Rumunii. Spółka zadebiutowała na warszawskiej giełdzie w 2008 r.

(ISBnews)

d17zn9t

Podziel się opinią

Share
d17zn9t
d17zn9t