Trwa ładowanie...

Banki kuszą graczy. Postaci z gier na kartach płatniczych to dopiero początek

Banki kuszą graczy coraz bogatszą ofertą, w skład której wchodzą m.in. programy lojalnościowe. Jako pierwszy szlak przetarł Alior Bank. Obecnie trend podłapuje reszta branży.
Share
Ashe - postać z League of Legends
Ashe - postać z League of LegendsŹródło: Materiały prasowe
d2jaqhq

Banki kuszą graczy. Postaci z gier na kartach płatniczych to dopiero początek

Każdego miesiąca w walce o nowych klientów banki wprowadzają coraz to nowe rozwiązania. Tym razem padło na graczy. To spora, niezagospodarowana dotychczas, grupa, którą można zwabić ciekawymi produktami. Mowa m.in. o specjalnych kartach lub zniżek i programach lojalnościowych. na cyfrowe dobra.

Podatek bankowy do zniesienia? "To pomoże całej gospodarce"

Jako pierwszy kartę dla graczy League of Legends wprowadził Alior Bank, który wiosną tego roku wprowadził kartę . Na awersie karty umieszczono jedną z bohaterek gry. Podobny produkt znalazł się także w ofercie Getin Banku i Credit Agricole.

d2jaqhq

Banki kuszą graczy. Postaci z gier na kartach płatniczych to dopiero początek

Dzięki korzystaniu z limitowanych kart klienci mogą otrzymać 1000 punktów powitalnyc. Warunkiem jest dokonanie co najmniej pięciu transakcji na łączną kwotę min. 50 zł. Jednym z benefitów po skorzystaniu z promocji jest podwojenie pierwszego zamówienia paczki o wartości 650 RP (taryfa w grze League of Legends).

Czytaj też:https://www.money.pl/gielda/nowe-prognozy-dla-rynku-gier-widac-efekt-koronawirusa-6509406012143233a.html

W stronę graczy zerkają również firmy ubezpieczeniowe. Tym samym Europa Ubezpieczenia wprowadziły rozwiązanie pod nazwą Gshield.gg. Polisa chroni wszystkie płatności i transakcje, które są powiązane z danym kontem oraz w razie uszkodzenia sprzętu gamingowego, pozwolą naprawić go lub wymienić na nowy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2jaqhq

Podziel się opinią

Share
d2jaqhq
d2jaqhq