Trwa ładowanie...

Bardzo szczęśliwe losowanie Lotto. Wiemy, gdzie padły "szóstki"

Tak szczęśliwego dnia dla graczy Lotto dawno nie było. We wtorkowych losowaniach padło aż pięć głównych wygranych. Milionerami została trójka szczęśliwców. O największym szczęściu może mówić zwycięzca losowania Lotto. Jego wygrana wyniosła ponad 25 mln zł.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Bardzo szczęśliwe losowanie Lotto. Wiemy, gdzie padły "szóstki"Źródło: Pixabay.com, fot: CC0 Public Domain
d3mxfrv
d3mxfrv

Jak informowaliśmy w weekend, we wtorkowym losowaniu do zgarnięcia była spora kumulacja. Główna nagroda nie padła od 12 sierpnia. Aż do wtorku. Sześć szczęśliwych liczb udało się "ustrzelić" metodą chybił-trafił klientowi kolektury przy ul. Osmolińskiej 4 w Zduńskiej Woli.

Wygrana w dokładnej wysokości 25 233 429,20 zł jest dwunastą najwyższą wygrana w historii losowania Lotto. Cyfry, które znalazły się na kuponie nowego Lottomilionera to: 6, 21, 24, 38, 40, 47. To trzecia "szóstka", która padła w Zduńskiej Woli. Poprzednie wygrane były jednak znacznie niższe - ponad 7 mln zł w 2009 r. i ponad 6 mln zł w 2005 r.

To nie koniec milionowych wygranych. We wtorek padły też dwie "szóstki" w losowaniu Lotto Plus. Kupony gwarantujące główną wygraną w wysokości 1 mln zł kupiono w kolekturach w Olsztynie i Słupcy. Szczęśliwe liczby to: 6, 10, 39, 40, 43, 46.

Zobacz też: jakie jest prawdopodobieństwo wygranej w Lotto?

Główną nagrodę udało się też zgarnąć w Ekstra Pensji. 5 tys. zł wypłacane co miesiąc przez 20 lat otrzyma gracz ze Zbąszynka, który kupił dwa zakłady na chybił-trafił. Jeden okazał się szczęśliwy i zawierał cyfry: 1, 19, 21, 25, 29 i 2.

d3mxfrv

Na koniec szczęśliwej listy przypada główna wygrana w losowaniu Mini Lotto. Zwycięzca z Wyszkowa zagrał systemem i zamiast pięciu wybrał siedem liczb. Dzięki temu trafił "piątkę" i zgarnął główną wygraną w wysokości 264 765,30 zł i dodatkowo 3 867,00 zł.

Kolejne losowanie w czwartek o 21:40. Po rozbiciu kumulacji za trafienie "szóstki" w czwartkowym losowaniu Lotto będzie można otrzymać nagrodę w wysokości 2 mln zł.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3mxfrv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3mxfrv