Trwa ładowanie...
d1klv1q

BBN: kondolencje ministra Kozieja w związku z zamachami w Wołgogradzie (komunikat)

...

Share
d1klv1q

30.12. Warszawa - BBN informuje:

Kondolencje szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego, ministra Stanisława Kozieja, przekazanych na ręce sekretarza Rady Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej Nikołaja Patruszewa w związku z zamachami terrorystycznymi, do których doszło w Wołgogradzie 29 oraz 30 grudnia 2013 r.:

"Pan Nikołaj Patruszew, Sekretarz Rady Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej

W związku z tragicznymi zamachami terrorystycznymi, do których doszło w Wołgogradzie 29 oraz 30 grudnia 2013 r., a w których zginęły - według najnowszych informacji - 32 osoby, a kilkadziesiąt pozostaje rannych, w imieniu własnym oraz wszystkich pracowników Biura Bezpieczeństwa Narodowego chciałbym złożyć na Pana ręce szczere wyrazy współczucia dla rodzin ofiar zamachu. Rannym życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

d1klv1q

Akty terroryzmu wobec ludności cywilnej budzą szczególną odrazę i zasługują na zdecydowane potępienie. Naszym wspólnym zadaniem powinno być skuteczne przeciwdziałanie im, a przez to - wzmacnianie bezpieczeństwa obywateli.

Stanisław Koziej, Szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Sekretarz Rady Bezpieczeństwa Narodowego".

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ aja/

d1klv1q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1klv1q
d1klv1q