Trwa ładowanie...
d288ldq
04-07-2016 13:07

Best ustanowił publiczny program emisji obligacji do łącznie 200 mln zł

Warszawa, 04.07.2016 (ISBnews) - Best ustanowił publiczny program emisji obligacji, który zakłada wyemitowanie w jednej lub kilku seriach obligacji o łącznej wartości nominalnej nie wyższej niż 200 mln zł, podała spółka.

Share
d288ldq

"Obligacje nie będą miały formy dokumentu, będą zarejestrowane w systemie rejestracji zdematerializowanych papierów wartościowych prowadzonym przez Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych i będą oferowane w trybie oferty publicznej. Emitent planuje wprowadzenie obligacji do obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych" - czytamy w komunikacie.

W związku z realizacją programu, Best sporządzi prospekt emisyjny podstawowy, który niezwłocznie zostanie złożony do Komisji Nadzoru Finansowego wraz z wnioskiem o jego zatwierdzenie, podano również.

"Emisje poszczególnych serii obligacji emitowanych w ramach programu nastąpią w okresie ważności prospektu. Szczegółowe parametry każdej serii obligacji emitowanej w ramach programu zostaną ustalone w odrębnych uchwałach zarządu" - czytamy dalej.

Best specjalizuje się w obrocie i zarządzaniu wierzytelnościami nieregularnymi. Grupa inwestuje w portfele wierzytelności (przede wszystkim bankowe) z wykorzystaniem funduszy sekurytyzacyjnych oraz świadczy usługi windykacyjne na zlecenie - na rzecz banków, firm telekomunikacyjnych, energetycznych oraz innych podmiotów oferujących usługi masowe. Best jest spółką notowaną na warszawskiej giełdzie od 1997 r.

(ISBnews)

d288ldq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d288ldq
d288ldq