Trwa ładowanie...

Biedronka dementuje: Nie ograniczamy sprzedaży wody

W sklepach Biedronki pojawiły się informacje, że ze względu na ograniczenia w dystrybucji prądu, można tam kupić do 12 butelek wody. To błąd, nie ma takiego ograniczenia - uspokaja sieć.

Share
Biedronka dementuje: Nie ograniczamy sprzedaży wodyŹródło: Eastnews, fot: Wojtek Laski / East News
d1w8prk

Spotkaliście się w sklepie Biedronki z informacją, że możecie kupić maksymalnie 12 butelek wody mineralnej? Sieć uspokaja: to błąd, żadnych takich ograniczeń nie ma.

Zdjęcia kartek z logo Biedronki i informacją, że "wprowadza się do odwołania limity zakupu wody gazowanej i niegazowanej w ilości nie większej niż 12 butelek na jedną osobę" publikują też użytkownicy Facebooka.

d1w8prk

Sieć twierdzi, że brała pod uwagę wprowadzenie takiego ograniczenia, ale ostatecznie tego nie zrobiła.

"Możliwość wprowadzenia limitów była brana pod uwagę, ze względu na ryzyko przedłużania się w zakładach producentów wody problemów wynikających z ograniczonych dostaw energii elektrycznej. Finalnie nigdzie takie limity nie zostały wprowadzone" - dowiedzieliśmy się w biurze prasowym sieci.

"W żadnym sklepie naszej sieci nie powinno zostać wywieszone ogłoszenie dotyczące wprowadzenia takiego ograniczenia. Aktualnie weryfikujemy, gdzie i z jakiego powodu ta informacja mogła zostać udostępniona klientom. Informujemy także, że na chwilę obecną nie planujemy takich ograniczeń" - zapewniło nas biuro prasowe Biedronki.

d1w8prk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1w8prk
d1w8prk