Trwa ładowanie...
d3op5fp

Biedronka "dorzuca" do sklepów Świeżaki. To jeszcze nie koniec akcji

Choć od poniedziałku nie można już zbierać naklejek uprawniających do odbioru Świeżaków, w sklepach Biedronki wciąż można pobierać same maskotki. Wkrótce trafi do nich dodatkowe kilkaset tysięcy Juniorów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Osoby, które jeszcze nie odebrały swoich Świeżaków, mają na to czas do 3 grudnia lub do wyczerpania zapasów
Osoby, które jeszcze nie odebrały swoich Świeżaków, mają na to czas do 3 grudnia lub do wyczerpania zapasów (Youtube.com)
d3op5fp

Akcja "Gang Świeżaków 2" rozpoczęła się w Biedronce pod koniec sierpnia, a w niedzielę 19 listopada zakończył się jej główny etap. To był ostatni dzień, kiedy za zakupy można było otrzymać naklejki. Przypomnijmy, że za 30 naklejek można odebrać małego Świeżaka Juniora, a za 60 pluszaka większych rozmiarów.

Dyskont zakończył wydawanie naklejek, ale nie oznacza to, że zupełnie zakończył akcję. Pluszaki można odbierać jeszcze do 3 grudnia lub - co bardzo ważne - do wyczerpania zapasów. Już teraz Biedronka przekazała klientom ponad 6 milionów zabawek. To więcej, niż przy pierwszej edycji "Gangu Świeżaków", kiedy było ich nieco ponad 4,6 miliona.

Zobacz także: Walki w dyskontach. Oto ulubiony sport Polaków

- Pluszaki można odbierać w dowolnym sklepie, bez konieczności wcześniejszego zgłaszania takiej chęci naszemu personelowi - informuje Justyna Rysiak z biura prasowego Jeronimo Martins Polska. - Nasze dane wskazują, że Świeżaki są wydawane na bieżąco w sklepach w całej Polsce. Dostępność poszczególnych maskotek może być różna w zależności od lokalizacji i popularności, jaką cieszą się u klientów danego sklepu. Jeśli w danej placówce nie jest dostępny konkretny pluszak, klient ma możliwość odebrania od razu innego z aktualnych zapasów lub zaczekania na następne dostawy, bez potrzeby robienia zapisów na wybrane zabawki - dodaje.

d3op5fp

Klienci donoszą, że w wielu miejscowościach brakuje szczególnie Świeżaków Juniorów. - Zgodnie z harmonogramem w najbliższych dniach do naszych placówek trafi jeszcze m.in. kilkaset tysięcy Juniorów - podkreśla Justyna Rysiak.

Zapytaliśmy również, czy Biedronka wróci jeszcze w przyszłości do akcji ze Świeżakami. Jasnej odpowiedzi na to pytanie w tej chwili nie ma. - Na ten moment jest za wcześnie, by wypowiadać się na temat potencjalnych, kolejnych akcji związanych ze Świeżakami - analizy zostaną przeprowadzone po zakończeniu obecnie trwającej edycji - informuje przedstawicielka biura prasowego Biedronki.

d3op5fp

Podziel się opinią

Share
d3op5fp
d3op5fp