Trwa ładowanie...

Biedronka "dorzuca" do sklepów Świeżaki. To jeszcze nie koniec akcji

Choć od poniedziałku nie można już zbierać naklejek uprawniających do odbioru Świeżaków, w sklepach Biedronki wciąż można pobierać same maskotki. Wkrótce trafi do nich dodatkowe kilkaset tysięcy Juniorów.

Share
Biedronka "dorzuca" do sklepów Świeżaki. To jeszcze nie koniec akcjiŹródło: Youtube.com
d1lqiik

Akcja "Gang Świeżaków 2" rozpoczęła się w Biedronce pod koniec sierpnia, a w niedzielę 19 listopada zakończył się jej główny etap. To był ostatni dzień, kiedy za zakupy można było otrzymać naklejki. Przypomnijmy, że za 30 naklejek można odebrać małego Świeżaka Juniora, a za 60 pluszaka większych rozmiarów.

Dyskont zakończył wydawanie naklejek, ale nie oznacza to, że zupełnie zakończył akcję. Pluszaki można odbierać jeszcze do 3 grudnia lub - co bardzo ważne - do wyczerpania zapasów. Już teraz Biedronka przekazała klientom ponad 6 milionów zabawek. To więcej, niż przy pierwszej edycji "Gangu Świeżaków", kiedy było ich nieco ponad 4,6 miliona.

Zobacz także: Walki w dyskontach. Oto ulubiony sport Polaków

- Pluszaki można odbierać w dowolnym sklepie, bez konieczności wcześniejszego zgłaszania takiej chęci naszemu personelowi - informuje Justyna Rysiak z biura prasowego Jeronimo Martins Polska. - Nasze dane wskazują, że Świeżaki są wydawane na bieżąco w sklepach w całej Polsce. Dostępność poszczególnych maskotek może być różna w zależności od lokalizacji i popularności, jaką cieszą się u klientów danego sklepu. Jeśli w danej placówce nie jest dostępny konkretny pluszak, klient ma możliwość odebrania od razu innego z aktualnych zapasów lub zaczekania na następne dostawy, bez potrzeby robienia zapisów na wybrane zabawki - dodaje.

Klienci donoszą, że w wielu miejscowościach brakuje szczególnie Świeżaków Juniorów. - Zgodnie z harmonogramem w najbliższych dniach do naszych placówek trafi jeszcze m.in. kilkaset tysięcy Juniorów - podkreśla Justyna Rysiak.

Zapytaliśmy również, czy Biedronka wróci jeszcze w przyszłości do akcji ze Świeżakami. Jasnej odpowiedzi na to pytanie w tej chwili nie ma. - Na ten moment jest za wcześnie, by wypowiadać się na temat potencjalnych, kolejnych akcji związanych ze Świeżakami - analizy zostaną przeprowadzone po zakończeniu obecnie trwającej edycji - informuje przedstawicielka biura prasowego Biedronki.

d1lqiik
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1lqiik
d1lqiik