Trwa ładowanie...
praca

Biedronka rozpoczyna kampanię, bo potrzebuje pracowników. Oto, co oferuje

Kampania na bilbordach, w prasie i internecie ma pomóc Biedronce w pozyskaniu nowych pracowników. "Zarabiaj do 3080 zł" - zachęca w niej sieć.

Share
Biedronka rozpoczyna kampanię, bo potrzebuje pracowników. Oto, co oferuje
Źródło: East News
d1z60uq

Kampania informująca o warunkach pracy w Biedronce potrwa do połowy września. - W związku z dynamicznym rozwojem sieci Biedronka na bieżąco poszukujemy i zatrudniamy pracowników korzystając z różnorodnych form komunikacji - wyjaśnia w komunikacie dla portalu wirtualnemedia.pl biuro prasowe Jeronimo Martins.

Zobacz także: Zakaz handlu w niedzielę. Oto stanowisko biskupów

Ogłoszenia pojawią się w prasie, internecie oraz na kilkudziesięciu nośnikach zewnętrznych w całej Polsce. Z przygotowanych materiałów dowiadujemy się m.in., że w Biedronce można zarobić do 3080 zł miesięcznie. Kwota oznaczona jest jednak gwiazdką, a w wyjaśnieniu czytamy, że to maksymalna pensja, na którą składa się wynagrodzenie zasadnicze i nagroda za brak absencji.

d1z60uq

Ponadto Biedronka zapewnia umowę o pracę, a także m.in. paczki świąteczne oraz katę sportową.

Biedronka
Źródło: Biedronka, fot: mat. prasowe

Za kampanię odpowiada agencja Duda Polska, która przygotowała ją we współpracy z AMS.

Podwyżki w dyskontach

Biedronka kilka miesięcy temu podniosła pensje dla nowych i zatrudnionych pracowników. Wciąż jednak więcej płaci jej główny konkurent, czyli Lidl. Od początku marca pensje wzrosły wynoszą od 2550 do 3300 zł brutto, a po roku o 200 zł więcej. Z kolei dwa lata stażu to pensja na poziomie od 3000 do 3800 zł.

d1z60uq

W Biedronce najniższa pensja to 2450 zł brutto. - Jednak 350 zł z tej kwoty to nagroda za 100 proc. frekwencję pracownika w danym miesiącu. Nie jest to więc podwyżka zasadniczego wynagrodzenia. Znaczna część pracowników naszej firmy to matki wychowujące małe dzieci. Dla nich ta nagroda będzie często nieosiągalna – twierdził przewodniczący "Solidarności" w sieci.

d1z60uq

Podziel się opinią

Share
d1z60uq
d1z60uq