Trwa ładowanie...

Bierzesz udział w loterii paragonowej? Ważna informacja!

Dziś ostatni dzień rejestrowania październikowych paragonów fiskalnych w loterii Ministerstwa Finansów. Zainteresowanie loterią paragonową przeszło wszelkie oczekiwania.

Share
Bierzesz udział w loterii paragonowej? Ważna informacja!
Źródło: Fotolia, Fot: Fotolia/Voyagerix
dnfre15

Wydruki z kas fiskalnych zgłosiło do tej pory 12 milionów konsumentów.

Rzecznik Izby Skarbowej w Lublinie Marta Szpakowska wskazuje, że im więcej paragonów zarejestrujemy, tym większą będziemy mieli szanse na wygranie atrakcyjnych nagród. Pierwsze losowanie odbędzie się 16 listopada. Wygrać można samochód osobowy, a także notebooki i iPady.

dnfre15

Dodatkowa pula nagród - w tym auto wyższej klasy - przeznaczona jest dla konsumentów, którzy od października do końca grudnia zarejestrują paragony fiskalne za usługi fryzjerskie i kosmetyczne. W tych bowiem branżach paragony wydawane są najrzadziej.

Ministerstwo Finansów - organizator akcji - przypomina, że w loterii biorą udział pełnoletni, którzy: zakupili towar lub usługę za minimum 10 zł brutto, mają świadczący o tym paragon fiskalny oraz w miesiącu zakupu zgłosili się do loterii przez stronę internetową.

Do loterii przyjmowane są tylko paragony fiskalne. Można zgłosić ich dowolną liczbę, przy czym jeden paragon można zgłosić tylko raz w loterii, niezależnie od kwoty zakupu. Zgodnie z zasadami loterii raz w miesiącu będzie można wylosować Opla Astrę, a raz na kwartał - Opla Insignię. Ponadto można wygrać Lenovo Thinkpad oraz iPad-y Air 2.

"Losowania najcenniejszych nagród będzie można obejrzeć na żywo w TVP Regionalna. Nagrania z losowań będą też dostępne na kanale loterii w serwisie YouTube. Wyniki losowań będą publikowane na stronie www.loteriaparagonowa.gov.pl/wyniki w dniu losowań. Zwycięzcy losowań nie mogą wymieniać nagród na inne ani otrzymać ich wartości w gotówce" - napisano.

Zgodnie z informacją MF w loterii nie mogą brać udziału pracownicy Ministerstwa Finansów i organizatora loterii oraz członkowie ich najbliższej rodziny. Loteria potrwa do 30 września 2016 r. Podkreślono, że wszystkie nagrody w Narodowej Loterii Paragonowej są zwolnione z podatku.

dnfre15

Podziel się opinią

Share
dnfre15
dnfre15