Trwa ładowanie...
ycipk-527nw7

Bio Family w odwrocie? Przedstawiciel sieci dementuje: "Przenosimy lokal"

Wydawało się, że sklep Bio Family Supermarket w Konstancinie-Jeziornie zwinął żagle, po zaledwie ośmiu miesiącach działania. Jednak zaprzeczyła temu Natasza Świtalska, współwłaścicielka sieci, która zapewniła, że sklep zostanie przeniesiony, a nie zamknięty.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bio Family w Konstancinie-Jeziornie już nie istnieje, ale sam punkt zostanie przeniesiony w inne miejsce.
Bio Family w Konstancinie-Jeziornie już nie istnieje, ale sam punkt zostanie przeniesiony w inne miejsce. (East News, Fot: PIOTR MOLECKI)
ycipk-527nw7

O sprawie informuje portal wiadomoscihandlowe.pl. Sklep w Konstancinie-Jeziornie jest zamknięty na głucho, a za szybami próżno szukać towaru czy mebli. Nie ma już też przed sklepem szyldu, który informował o istnieniu Bio Family Supermarket w podwarszawskiej miejscowości. Nie znajdzie się również informacji o tym punkcie na stronie internetowej sieci.

– W wyniku zmian administracyjnych została podjęta decyzja o przeniesieniu, a nie zamknięciu, supermarketu Bio Family w Konstancinie-Jeziorna – powiedziała WP Finanse Natasza Świtalska, współwłaścicielka sieci.

– W ostatnim czasie trwały przygotowania transportu wyposażenia całego sklepu do nowej lokalizacji. Obecne trwają prace adaptacyjne, aby przygotować nowy lokal pod standardy supermarketu Bio Family, który znajduje się bliżej naszych klientów w Warszawie. Wkrótce zostanie podana oficjalna informacja z nowym adresem supermarketu i datą otwarcia – zapewniła Świtalska.

ycipk-527nw7

Zobacz także: Ta woda jest czarna i ma 14 tryliardów elektronów. "Ile to ma zer?"

Bio Family wciąż posiada swoje placówki w Poznaniu (dwie), Swarzędzu i Wrocławiu. Ponadto otrzymaliśmy informację, że Poznań wkrótce powiększy się o jeszcze jeden punkt przy ul. Obornickiej.

Spółka Bio Market Polska, która rozwija sieć Bio Family, odnotowała stratę z działalności operacyjnej w wysokości nieco ponad 3,1 tys. złotych. Strata netto wyniosła 21,4 tys. złotych – przychody netto ze sprzedaży natomiast wyniosły ok. 4,83 mln złotych.

ycipk-527nw7

Bio Family Supermarket to sieć sklepów całodobowych i bezobsługowych z ofertą żywności i kosmetyków bio. Niedawno redaktorka WP Finanse odwiedziła zamkniętą już placówkę w Konstancinie-Jeziornie i oceniła jej ofertę – o czym przeczytasz tutaj.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku

Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-527nw7

ycipk-527nw7
ycipk-527nw7