Trwa ładowanie...
d3p4xr7
d3p4xr7

Bloober Team wybrał DM BOŚ jako oferującego akcje nowej emisji

Warszawa, 27.01.2015 (ISBnews) - Bloober Team wybrał Dom Maklerski BOŚ jako oferującego akcje nowej emisji, poinformował prezes spółki Piotr Babieno.
Share
d3p4xr7

"Uważam, że DM BOŚ dysponuje obecnie jednym z najlepszych zespołów analityków branży gier komputerowych, dlatego jestem bardzo zadowolony, że zdecydował się być naszym oferującym. To bez wątpienia bardzo dobra wiadomość" - powiedział Babieno, cytowany w komunikacie.

Bloober Team zamierza przeprowadzić emisję akcji o wartości do 2,5 mln euro. Emisja jest krokiem w kierunku przejścia na rynek główny GPW, planowanego do końca 2015 r. Spółka zorganizuje spotkania z inwestorami instytucjonalnymi i indywidualnymi 9 i 10 lutego w Krakowie i Warszawie.

Bloober Team poinformował także o postępach prac na grą Brawl na konsole NVIDIA Shield. Premiery gry w wersji na konsolę PlayStation 4 odbędzie się w I kw. tego roku.

"W minionym tygodniu zakończyliśmy pracę nad wersja beta Brawl, specjalnie przygotowywaną na platformę NVIDIA Shield. Nie możemy na tym etapie zdradzić więcej szczegółów dotyczących współpracy z NVIDIĄ. Poinformujemy o nich na początku marca" - powiedział prezes.

Bloober Team to niezależny producent gier wideo, założony w 2008 r. Spółka jest notowana na NewConnect od czerwca 2011 r.

(ISBnews)

d3p4xr7

Podziel się opinią

Share
d3p4xr7
d3p4xr7