Trwa ładowanie...
d19aiwg

Błyskawiczna reakcja na kopertę Szyszki. Koszulki już w sprzedaży

Dziś ruszamy z zupełnie nową kolekcją pod tytułem "Córki zawodowców". Dziś numer 1. "Córka leśnika" - informują przedstawiciele firmy zajmującej się nadrukiem na koszulkach. To oczywiście reakcja na słowa ministra Jana Szyszki, które wypowiedział przy wręczaniu koperty ministrowi Mariuszowi Błaszczakowi.
Share
Błyskawiczna reakcja na kopertę Szyszki. Koszulki już w sprzedaży
Źródło: PAP/Facebook, Fot: Grzegorz Michałowski
d19aiwg

"To jest córka leśniczego. Prosiła, żebym to panu dał. Niech pan to przeczyta" - powiedział minister ochrony środowiska Jan Szyszko wręczając koledze z rządu kopertę. Na jego nieszczęście sytuację nagrała kamera Polsatu.

Ani Szyszko, ani Błaszczak nie chcą zdradzać, co było w kopercie. Nic nie wyjaśniło także oświadczenie ministra ochrony środowiska.

Sprawa żyje jednak swoim życiem, a hasło "córka leśniczego" właśnie trafiła na koszulki. Serwis koszulkowo.com poinformował, że rusza z nową kolekcją pod tytułem "Córki zawodowców". "Kolekcja - jak sama nazwa wskazuje - jest skierowana do córek kolejarzy, strażaków, policjantów, lotników, marynarzy, czy pilotów. Dziś numer 1. Córka leśnika. Koniecznie napiszcie w komentarzach, czy podoba wam się nasza nowa propozycja z szyszko. Sosnowo" - czytamy na jego Facebooku.

d19aiwg

Póki co w sieci nie znaleźliśmy innej firmy, która wpadłaby na podobny pomysł.

To przejaw marketingu czasu rzeczywistego, czyli po prostu szybka reakcja na głośne wydarzenia. W przeszłości marki reagowały m.in. na niecodzienne zachowanie piłkarza Luisa Suareza. W Polsce zasłynął również port lotniczy w Modlinie. Dla tych Polaków, którzy odgrażali się, że jak PiS wygra wybory, to opuszczą kraj, lotnisko w niecodzienny sposób zareagowało na wynik wyborów parlamentarnych w 2015 r.

d19aiwg

Podziel się opinią

Share
d19aiwg
d19aiwg