Trwa ładowanie...
pogoda
27-07-2017 14:35

Boisz się wichury? Dostaniesz na remont!

Ciężko zasnąć, kiedy na zewnątrz hula wichura, a w domu trzęsą się wszystkie szyby? Synoptycy ostrzegają, że ostatnie wichury to jeszcze nie koniec.

Boisz się wichury? Dostaniesz na remont!Źródło: Pixabay.com, fot: CC0 Public Domain
d2ldurf
d2ldurf

Zadzwoń: 22 444 44 44

Natury się nie pokona, ale można łagodzić jej niszczycielskie skutki – kupić polisę na dom lub mieszkanie i w ten sposób zapewnić sobie spokój. Koszt – już od 90 zł. Taką atrakcyjną ofertę ma firma ubezpieczeniowa LINK4.

W czasie ostatnich wichur wiatr zrywał dachy z domów i łamał drzewa jak zapałki. Dął z prędkością blisko 100 km/h. W jeden dzień strażacy interweniowali w całej Polsce kilkaset razy. Warto zapewnić sobie spokój, zanim – jak przestrzegają meteorolodzy – nawałnica wróci.

LINK4 ubezpiecza domy i mieszkania na wypadek ponad dwadziestu różnych losowych zdarzeń, takich jak uderzenie pioruna, pożar, silny wiatr, grad, nawalny deszcz, obsunięcie ziemi, upadek drzewa lub masztu.

Co ważne, razem z polisą dostaniemy dodatkowo „Assistance domowy”, który w razie problemów zapewnia pomoc fachowców, m.in. hydraulika. A jeśli awaria w domu czy mieszkaniu jest naprawdę duża i nie można w nim zostać na noc, ubezpieczyciel zapłaci za pobyt w hotelu nasz i rodziny.

d2ldurf

– To bogata oferta za przystępną cenę. Specjalnie tak ją przygotowaliśmy, by zapewnić naszym klientom szeroką ochronę i spokój w ich własnych domach – wyjaśnia Marek Baran z LINK4.

Marek Baran z LINK4:
„Zapewnimy spokój w Twoim domu”

Nie trzeba już drżeć o dom, gdy nad nim szaleje wichura i trzaskają pioruny. Jeśli cokolwiek złego się stanie, my pomożemy.

Zadzwoń: 22 444 44 44.

Już od 90 zł rocznie

Partnerem artykułu jest LINK4

d2ldurf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d2ldurf