Trwa ładowanie...
d3qi08a

Budimex, Mostostal W. i Mirbud zainteresowane budową odcinków autostrady A1

08.04. Warszawa (PAP) - Wśród wykonawców, którzy złożyli wnioski o dopuszczenie do przetargów na cztery odcinki autostrady A1, są takie giełdowe spółki jak: Budimex, Mostostal...

Share
d3qi08a

08.04. Warszawa (PAP) - Wśród wykonawców, którzy złożyli wnioski o dopuszczenie do przetargów na cztery odcinki autostrady A1, są takie giełdowe spółki jak: Budimex, Mostostal Warszawa i Mirbud - wynika z informacji podanych przez GDDKiA.

Wnioski o dopuszczenie do przetargu na budowę odcinka I złożyło łącznie 23 wykonawców, a wśród nich Budimex, Mostostal Warszawa oraz PBDiM Kobylarnia z grupy giełdowego Mirbudu, która podeszła do przetargu w konsorcjum z Salini Polska, Impregilo oraz Todini Construzioni Generali.

Zainteresowanie odcinkiem F zgłosiło łącznie 20 wykonawców. Wśród nich przedstawiciele giełdowych firm to Budimex i Mirbud, który jest partnerem konsorcjum, w którym liderem jest PBDiM Erbedim.

Wnioski o dopuszczenie do postępowania na odcinek G złożyło 23 wykonawców, a wśród nich Budimex, konsorcjum Mirbudu i Mostostal Warszawa.

Także 23 wnioski wpłynęły na odcinek H. Giełdowi przedstawiciele spółek budowlanych w tym przetargu to Budimex i Mostostal Warszawa.(PAP)

gsu/ jtt/

d3qi08a
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3qi08a
d3qi08a