Trwa ładowanie...
d1kzrbs

Capital Park chce oddać do użytku projekt biurowy Topos w Krakowie w I kw. 2016

Warszawa, 03.02.2015 (ISBnews) - Capital Park rozpoczyna realizację projektu biurowego Topos zlokalizowanego w centrum Krakowa. Aktualnie trwa procedura wyboru generalnego wykonawcy. Po jej zakończeniu rozpoczną się prace budowlane. Planowany termin oddania obiektu do użytku to I kwartał 2016 roku, podała spółka.

Share
d1kzrbs

Biurowiec zlokalizowany będzie przy ulicy Pawiej 24 w Krakowie w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Krakowskiej i Dworca Kraków Główny. Na pięciu kondygnacjach zaplanowano blisko 560 m2 powierzchni biurowo-usługowej.

Grupa Capital Park jest inwestorem i deweloperem działającym na rynku nieruchomości w Polsce. Grupa aktywnie poszukuje możliwości zakupu nowych projektów nieruchomościowych oraz nowych źródeł dochodów i wzrostu wartości w obszarach rynku charakteryzujących się dużym potencjałem rozwoju.

Od rozpoczęcia działalności w 2003 roku Grupa przeprowadziła ok. 100 transakcji inwestycyjnych i zarządza portfelem nieruchomości obejmującym 76 projektów o łącznej powierzchni wynajmu brutto ok. 250 tys. m2, zlokalizowanych w 39 miastach. Spośród tych projektów 39 nieruchomości handlowych typu high-street znajduje się w strukturze Real Estate Income Assets FIZ AN, którym grupa zarządza i w którym posiada 15% udział.

(ISBnews)

d1kzrbs

Podziel się opinią

Share
d1kzrbs
d1kzrbs