Trwa ładowanie...
d35zctw

Capital Park otworzył trzecie centrum Vis à Vis, planuje kolejne

Warszawa, 02.03.2015 (ISBnews) - Capital Park zakończył rebranding trzeciego centrum Vis ? Vis znajdującego się w Toruniu. To trzecie po Vis ? Vis w Radomiu oraz Łodzi centrum typu convenience należące do sieci. Grupa planuje dalszy rozwój tego konceptu, poinformował spółka.

Share
d35zctw

"Inwestor planuje dalszy rozwój sieci. W chwili obecnej trwają rozmowy z właścicielami nieruchomości handlowych, które w przyszłości zasilą bogate portfolio należących do Capital Park obiektów handlowych oraz multifunkcjonalnych" - czytamy w komunikacie.

Vis ? Vis w Toruniu to kolejny obiekt handlowo-usługowy, który zyska profesjonalnego zarządcę. Nieruchomość zlokalizowana jest we wschodniej część miasta w bezpośrednim sąsiedztwie osiedli mieszkaniowych oraz zabudowy usługowo-handlowej, przy Szosie Lubickiej łączącej Toruń z Warszawą i Bydgoszczą.

Ideą konceptu Vis ? Vis jest zagwarantowanie klientom, mieszkańcom najbliższej okolicy centrum, niezbędnej oferty zakupów i usług, z której mogą skorzystać w drodze do domu. Zgodnie z tą strategią planowany był dobór najemców. Ofertę, wynajętego w 100%, centrum tworzą zarówno popularne marki sieciowe, jak i lokalne firmy takie jak: RTV EURO AGD, Textil Market, banki BPH oraz BGŻ, salon z obuwiem Ray, drogeria Dayli, piekarnia Piekuś, oraz sklep Komfort.

d35zctw

Każdy lokal posiada bezpośrednie wejście od strony ulicy lub parkingu. Naprzeciwko kompleksu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, zarówno autobusowej, jak i tramwajowej. Na zmotoryzowanych klientów czeka parking na 47 aut.

Grupa Capital Park jest inwestorem i deweloperem działającym na rynku nieruchomości w Polsce. Grupa aktywnie poszukuje możliwości zakupu nowych projektów nieruchomościowych oraz nowych źródeł dochodów i wzrostu wartości w obszarach rynku charakteryzujących się dużym potencjałem rozwoju.

Od rozpoczęcia działalności w 2003 roku Grupa przeprowadziła ok. 100 transakcji inwestycyjnych i zarządza portfelem nieruchomości obejmującym 76 projektów o łącznej powierzchni wynajmu brutto ok. 250 tys. m2, zlokalizowanych w 39 miastach. Spośród tych projektów 39 nieruchomości handlowych typu high-street znajduje się w strukturze Real Estate Income Assets FIZ AN, którym grupa zarządza i w którym posiada 15% udział.

(ISBnews)

d35zctw

Podziel się opinią

Share
d35zctw
d35zctw