Trwa ładowanie...
d2wzgst

Capital Park sprzeda certyfikaty inwestycyjne Real Estate Income Assets II FIZAN

Warszawa, 29.12.2016 (ISBnews) - CP Retail Besloten Vennootschap - spółka zależna Capital Park - podjęła decyzję o zamiarze sprzedaży, na rynku wtórnym poza obrotem zorganizowanym, maksymalnie 140 111 certyfikatów inwestycyjnych serii B Real Estate Income Assets II Funduszu Inwestycyjnego Zamkniętego Aktywów Niepublicznych, podała spółka.

Share
d2wzgst

"Aktywami funduszu jest mienie funduszu obejmujące środki pieniężne, prawa nabyte oraz pożytki z tych praw, a także nieruchomości znajdujące się w Warszawie, Krakowie, Toruniu, Olsztynie, Lidzbarku oraz Radomiu" - czytamy w komunikacie.

W 2013 r. Grupa utworzyła wraz z Open Finance TFI fundusz Real Estate Income Assets FIZAN i sprzedała w ofercie prywatnej wszystkie oferowane 85% certyfikatów funduszu. Pozyskana ze sprzedaży certyfikatów kwota wynosiła wtedy 63,7 mln zł brutto.

Grupa Capital Park jest inwestorem i deweloperem działającym na rynku nieruchomości w Polsce od ponad dziesięciu lat, specjalizującym się w wyszukiwaniu i wykorzystywaniu okazji rynkowych. Od rozpoczęcia działalności w 2003 roku Grupa przeprowadziła ponad 100 transakcji inwestycyjnych i zarządza portfelem nieruchomości obejmującym 75 projektów o łącznej powierzchni wynajmu brutto ok. 250 tys. m2, zlokalizowanych w 37 miastach. Spółka jest notowana na GPW od 2013 r.

(ISBnews)

d2wzgst

Podziel się opinią

Share
d2wzgst
d2wzgst