Trwa ładowanie...
d4jo4it

Chemoservis-Dwory szacuje, ze MD-Proeco będzie miało w tym roku 1-1,2 mln zł zysku netto

20.07. Warszawa (PAP) - Chemoservis-Dwory szacuje, że niedawno przejęta spółka MD-Proeco, będzie miała w tym roku 1-1,2 mln zł zysku netto - poinformował prezes spółki Wojciech...

Share
d4jo4it

20.07. Warszawa (PAP) - Chemoservis-Dwory szacuje, że niedawno przejęta spółka MD-Proeco, będzie miała w tym roku 1-1,2 mln zł zysku netto - poinformował prezes spółki Wojciech Mazur. Dodał, że spółka nie wyklucza kolejnych akwizycji w tym roku.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z przejęcia MD-Proeco. Myślę, że realne jest, że ta spółka w tym roku wygeneruje około 1-1,2 mln zł zysku netto" - powiedział Mazur w TVN CNBC.

We wtorek Chemoservis-Dwory poinformował o zakupie pakietu 16.598 udziałów spółki MD-Proeco, stanowiących 58,05 proc. jej kapitału zakładowego, za 8,83 mln zł. Poinformowano wówczas, że nabywane aktywo stanowi dla niego długoterminową lokatę kapitału.

Prezes Chemoservisu-Dwory powiedział również, że spółka rozważa w tym roku kolejne akwizycje.

"Stale przyglądamy się rynkowi pod kątem akwizycji. I choć teraz skupiamy się na włączeniu w struktury grupy spółki MD-Proeco, to nie mogę wykluczyć, że do końca roku możemy zrealizować kolejne przejęcia" - powiedział.(PAP)

kam/ asa/

d4jo4it
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4jo4it
d4jo4it