Trwa ładowanie...
dpl4qb8
15-03-2017 09:32

CI Games wyda mobilną wersję gry ' Sniper Ghost Warrior' w II kwartale

Warszawa, 15.03.2017 (ISBnews) - CI Games wyda mobilną wersję gry "Sniper Ghost Warrior" w formacie free-to-play w II kw. br., podała spółka. W tym tygodniu rozpocznie się soft launch tytułu na jednym z reprezentatywnych rynków.

dpl4qb8

Jednocześnie trwają prace nad grą "Sniper Ghost Warrior 3" na platformy PlaySation 4, Xbox One i PC, przypomniała spółka.

"Gry snajperskie należą do jednych z popularniejszych gatunków gier mobilnych, a najlepsze z nich osiągają wielomilionowe przychody. 'Sniper Ghost Warrior' posiada wszystkie cechy aby osiągnąć sukces" - powiedział prezes Marek Tymiński, cytowany w komunikacie.

CI Games liczy, że na sukces wersji mobilnej istotnie przyłoży się zasięg i rozmiar kampanii marketingowej gry "Sniper Ghost Warrior 3". Jednocześnie wersja mobilna będzie kolejnym działaniem zwiększającym zasięg i rozpoznawalność marki.

"Gra mobilna została stworzona całkowicie na zewnątrz przez doświadczone studio specjalizujące się w tego typu produktach. Sam system monetyzacji to dobrze sprawdzone rozwiązania, działające w innych grach snajperskich, które odniosły sukces na rynku mobilnym" - dodał Tymiński.

dpl4qb8

Gra będzie dystrybuowana w modelu free-to-play (F2P), czyli będzie można ją pobrać za darmo na urządzenia z systemem iOS i Android. W trakcie rozgrywki gracze będą mieli możliwość zakupu m.in. dodatkowego wyposażenia oraz nowych misji.

Na początku marca CI Games podjął decyzję o przesunął datę premiery gry "Sniper Ghost Warrior 3" o trzy tygodnie - na 25 kwietnia 2017 r.

CI Games to producent i dystrybutor gier komputerowych, notowany na GPW od 2007 r. (początkowo jako City Interactive).

(ISBnews)

dpl4qb8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dpl4qb8