Trwa ładowanie...

Cinkciarz.pl włączony do organizacji SWIFT

Cinkciarz.pl został włączony do organizacji SWIFT. Tym samym będzie oferował klientom zabezpieczenia transakcji, które z powodzeniem stosuje już blisko 10 tysięcy banków i instytucji finansowych w 212 krajach.

Cinkciarz.pl włączony do organizacji SWIFTŹródło: Thinkstockphotos
de5f36o
de5f36o

Dołączając do organizacji SWIFT Cinkciarz.pl otrzymał unikatowy kod identyfikujący - BIC - CINKPLPZ, który pozwala na usprawnienie i automatyzację transakcji finansowych. Tym samym rozpoczęła się faza integracji z zaawansowanym systemem zabezpieczeń przy współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową.

KIR, jako instytucja pośrednicząca w rozliczeniach między bankami pomoże zintegrować system kantoru Cinkciarz.pl z systemem SWIFT oraz zajmie się instalacją urządzeń szyfrujących. Po zakończeniu prac system kantoru Cinkciarz.pl będzie oparty na urządzeniach szyfrujących, gwarantujących poziom bezpieczeństwa transakcji, na poziomie, jakim posługują się największe banki oraz instytucje finansowe.

Kod SWIFT (Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication) to 8 znakowy kod, używany do transakcji międzynarodowych, dzięki któremu można zidentyfikować instytucję finansową oraz umożliwia on wiarygodną i niezależną komunikację, głównie w celu transferu funduszy. Z usług SWIFT korzysta obecnie blisko 10 tys. podmiotów bankowych na całym świecie. Są nimi banki, brokerzy/maklerzy, menadżerowie inwestycyjni oraz podmioty infrastruktury rynkowej w obszarach płatności, papierów wartościowych, operacji skarbowych i handlowych.

de5f36o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
de5f36o