Trwa ładowanie...
d41lmgd

CIR: od 14 kwietnia akredytacje KPRM tylko przez internet (komunikat)

...

d41lmgd
d41lmgd

03.04. Warszawa - CIR informuje:

Od 14 kwietnia 2014 obowiązywać będą tylko internetowe zapisy na wydarzenia organizowane przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów. Dlatego warto już teraz zarejestrować się w naszym systemie, dostępnym pod adresem https://akredytacje.premier.gov.pl.

Akredytacje online - jak to działa?

Wystarczy wejść na stronę https://akredytacje.premier.gov.pl i założyć konto w serwisie. Po zalogowaniu się po prostu wybieramy wydarzenie, na które chcemy otrzymać akredytację i gotowe. Dane podaje się tylko raz - podczas rejestracji w systemie. Można też zgłosić wóz transmisyjny oraz swoich współpracowników z redakcji.

d41lmgd

Jak zgłosić całą ekipę? System umożliwia "hurtowe" zgłaszanie osób z danej redakcji. Przykładowo producent lub wydawca może zgłosić całą swoją ekipę. Jak to zrobić? Oto krótka instrukcja.

  1. Producent/wydawca zakłada swoje konto w systemie. 2. Producent/wydawca loguje się do systemu. 3. Producent/wydawca wchodzi do zakładki "Baza osób" i dopisuje do swojej bazy pracowników redakcji. 4. Producent/wydawca wybiera wydarzenie, na które chce wysłać ekipę. 5. Producent/wydawca zapisuje na wydarzenie osoby wybrane ze swojej bazy. 6. Producent/wydawca otrzymuje na maila informację o statusie akredytacji dla ekipy.

Bazę osób można stworzyć w dowolnym momencie. Zachęcamy producentów i wydawców do uzupełnienia jej na bieżąco w wolnej chwili. Dzięki temu zgłoszenie ekipy zajmie później zaledwie kilka minut, bo system przechowuje wszystkie dane.

O czym warto pamiętać?

d41lmgd

Przypominamy, że osoba, którą producent lub wydawca dopisał do swojej bazy, musi kliknąć w specjalny link aktywacyjny, który otrzyma na swojego maila. Dopiero wtedy uwzględnimy ją w naszym systemie. To jednorazowa procedura, związana z ochroną danych osobowych.

Bezpieczeństwo danych osobowych

Pragniemy podkreślić, że baza danych spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa i jest zarejestrowana w GIODO. Dane będą wykorzystywane tylko zgodnie z ich przeznaczeniem.

d41lmgd

Przyjazny system

System akredytacji online jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością, a także dostępny w 2 wersjach językowych: polskiej i angielskiej.

Dodatkowo zalogowani użytkownicy znajdą w systemie zakładkę FAQ, z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania.

Ewentualne wątpliwości dotyczące systemu można zgłaszać, pisząc na adres akredytacje@kprm.gov.pl.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść. (PAP)

kom/ ksi/

d41lmgd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d41lmgd