Trwa ładowanie...
d3wujbl

CNEEC wycofał skargę na decyzję KIO ws. przetargu na blok w Jaworznie

25.06. Warszawa (PAP) - China National Electric Engineering wycofał z sądu skargę na decyzję KIO, która oddaliła odwołania od decyzji o wyborze oferty Rafako i Mostostalu Warszawa...

d3wujbl

25.06. Warszawa (PAP) - China National Electric Engineering wycofał z sądu skargę na decyzję KIO, która oddaliła odwołania od decyzji o wyborze oferty Rafako i Mostostalu Warszawa jako najkorzystniejszej w przetargu na budowę bloku w Jaworznie - podał Tauron w komunikacie.

Pod koniec stycznia Tauron wybrał ofertę konsorcjum Rafako i Mostostalu Warszawa za 4,4 mld zł netto jako najkorzystniejszą w przetargu na budowę bloku o mocy 910 MW na parametry nadkrytyczne w Elektrowni Jaworzno III. Oferty złożone przez CNEEC, Alstom Power i SNC-Lavalin Polska zostały wówczas odrzucone, jako niespełniające wymogów Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia.

Konsorcjum SNC-Lavalin Polska oraz konsorcjum CNEEC na początku lutego złożyły odwołania do KIO od decyzji zamawiającego. Pod koniec marca KIO oddaliła odwołania konsorcjum SNC-Lavalin i konsorcjum CNEEC od decyzji o wyborze oferty Rafako i Mostostalu Warszawa jako najkorzystniejszej na budowę bloku w Jaworznie.

Pod koniec kwietnia konsorcjum CNEEC złożyło do Sądu Okręgowego w Katowicach skargę na decyzję KIO, która oddaliła wcześniej odwołania od decyzji o wyborze oferty Rafako i Mostostalu Warszawa jako najkorzystniejszej.(PAP)

gsu/ ana/

d3wujbl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3wujbl