Trwa ładowanie...
dz2vj98

Comarch wygrał dwa przetargi, w tym dla MRR o wartości 12,2 mln zł netto

10.02. Warszawa (PAP) - Comarch wygrał przetarg organizowany przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego na utrzymanie infrastruktury i rozwój oprogramowania SIMIK o wartości 12,2 mln...

Share
dz2vj98

10.02. Warszawa (PAP) - Comarch wygrał przetarg organizowany przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego na utrzymanie infrastruktury i rozwój oprogramowania SIMIK o wartości 12,2 mln zł netto. Krakowska spółka w konsorcjum z firmą Vulcan wygrała tez przetarg gminy miejskiej Kraków na asystę techniczną i wsparcie dla użytkowników Zintegrowanego Systemu Zarządzani Oświatą o wartości 1,64 mln zł - wynika z suplementu do Dziennika Urzędowego UE.

Przedmiotem zamówienia MRR jest utrzymanie oraz rozwój oprogramowania KSI SIMIK 07-13 wraz z hostingiem infrastruktury teleinformatycznej. Comarch będzie świadczył te usługi przez cztery lata od daty zawarcia umowy.

SIMIK (System Informatyczny Monitoringu i Kontroli finansowej Funduszy Strukturalnych i Funduszu Spójności) to system, który służy zapewnienia właściwego, skutecznego i przejrzystego zarządzania środkami europejskimi w ramach programów współfinansowanych przez Unię Europejską. (PAP)

gsu/ asa/

dz2vj98
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dz2vj98
dz2vj98