Trwa ładowanie...

Coraz mniej czasu na zgłoszenie do darmowych zakupów w Media Markt

Konkurs sieci Media Markt pod nazwą “Bierz co chcesz. Najdłuższe 150 sekund w historii Media Markt”, o którym pisaliśmy w weekend, wzbudza ogromne zainteresowanie. Na zgłoszenia jest coraz mniej czasu – termin upływa w niedzielę o północy, przypomina sieć sklepów.

Coraz mniej czasu na zgłoszenie do darmowych zakupów w Media MarktŹródło: AFP, fot: Patrik Stollarz
d2hsir5
d2hsir5

Konkurs sieci Media Markt pod nazwą "Bierz co chcesz. Najdłuższe 150 sekund w historii Media Markt", o którym pisaliśmy w weekend, wzbudza ogromne zainteresowanie. Na zgłoszenia jest coraz mniej czasu - termin upływa w niedzielę o północy, przypomina sieć sklepów.

Termin rejestracji w konkursie "Bierz co chcesz. Najdłuższe 150 sekund w Media Markt" upływa o północy w niedzielę, 17 lutego br. Aby wziąć udział w rywalizacji, należy zarejestrować się do newslettera Media Markt na stronie www.mediamarkt.pl i w 300 słowach odpowiedzieć na pytanie "Co kupiłbyś w Media Markt w 150 sekund, gdybyś miał nieograniczoną ilość pieniędzy?".

Osoby, które już otrzymują newsletter Media Markt, nie muszą podawaćać kolejnego adresu e-mail. - Jeśli dany adres jest już w bazie subskrybentów newslettera, zgłoszenie jest jak najbardziej możliwe - zapewnia Ewelina Piątek, marketing manager Media Markt.

Finalista konkursu zostanie wybrany w poniedziałek, 18 lutego. Wielki finał akcji odbędzie się 20 lutego w sklepie Media Markt w podwarszawskich Markach. Lokalizacja została wybrana m.in. ze względu na dostępny bogaty asortyment oraz ułatwiającą bieganie, 1-poziomową konstrukcję sklepu.
Jak tłumaczy Ewelina Piątek finalista nie będzie musiał biegać po schodach.

d2hsir5

Sieć zapewni również zwrot kosztów transportu i noclegu dla osób spoza Warszawy. Bieg zostanie zorganizowany bezpośrednio po zamknięciu marketu, aby zapewnić pełen komfort klientom oraz finaliście.

Zwycięzca konkursu będzie miał dwie i pół minuty na wyniesienie ze sklepu dowolnych produktów, również tych normalnie eksponowanych w gablotach. Finalista nie będzie musiał martwić się też martwić kosztami.

- Napływa do nas wiele interesujących zgłoszeń, jednak czekamy na kolejne! Przypominam, że finalista będzie musiał troszczyć się jedynie o strategię i szybkość swoich zakupów - pokrywamy koszty dojazdu do Warszawy i noclegu oraz koszt podatku od nagrody i transport wygranych sprzętów do domu - wyjaśnia Ewelina Piątek.

d2hsir5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2hsir5