Trwa ładowanie...
d1o723d

CPI zawarło umowy ramowe na zapewnienie infrastruktury do obsługi prezydencji w UE

10.08. Warszawa (PAP) - Centrum Projektów Informatycznych MSWiA zawarło umowy ramowe z dziesięcioma wykonawcami na "Zapewnienie infrastruktury informatyczno - telekomunikacyjnej do...

d1o723d
d1o723d

10.08. Warszawa (PAP) - Centrum Projektów Informatycznych MSWiA zawarło umowy ramowe z dziesięcioma wykonawcami na "Zapewnienie infrastruktury informatyczno - telekomunikacyjnej do przygotowania i obsługi przewodnictwa Polski w Radzie Unii Europejskiej w II połowie 2011 r." - poinformowało CPI MSWiA. Wśród wykonawców są m.in. Comarch, Sygnity, Comp, Wasko i NTT System.

Przedmiot zamówienia obejmuje: zapewnienie i utrzymanie portalu internetowego prezydencji, zapewnienie i utrzymanie systemu obsługi akredytacji uczestników spotkań realizowanych w ramach prezydencji, dostosowanie i obsługę infrastruktury obiektów do potrzeb spotkań w sześciu lokalizacjach na terenie RP, dostarczenie sprzętu komputerowego (stacje robocze z peryferiami) oraz łączności telefonicznej na potrzeby uczestników spotkań i organizatorów, oraz zapewnienie bezpieczeństwa wykorzystywanej infrastruktury centralnej i lokalnej oraz wytworzonego oprogramowania poprzez opracowanie odpowiednich procedur i przeprowadzenie audytów bezpieczeństwa.

Polska będzie sprawować przewodnictwo w Radzie Unii Europejskiej, zwane Prezydencją, przez sześć miesięcy, tj. od 1 lipca do 31 grudnia 2011 r.

Umowy ramowe obowiązywać będą przez 30 miesięcy od ich zawarcia.(PAP)

gsu/ ana/

d1o723d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1o723d