Trwa ładowanie...
debl1ki

Cyfrowy Polsat zapowiada istotny wzrost zasięgu szerokopasmowego internetu spółki

09.08. Warszawa (PAP) - Cyfrowy Polsat podpisał z Polkomtelem list intencyjny, na mocy którego rozpoczął świadczenie usługi dostępu do internetu w sieciach radiowych 3G i 2G...

Share
debl1ki

09.08. Warszawa (PAP) - Cyfrowy Polsat podpisał z Polkomtelem list intencyjny, na mocy którego rozpoczął świadczenie usługi dostępu do internetu w sieciach radiowych 3G i 2G operatora, na częstotliwościach 2100 MHz i 900 MHz, w technologiach HSPA i EDGE/GPRS - poinformował Cyfrowy Polsat w komunikacie.

"Oznacza to istotny wzrost zasięgu szerokopasmowego internetu Cyfrowego Polsatu, z którego mogą teraz korzystać zarówno obecni, jak i nowi klienci platformy" - podano w komunikacie.

"Dzięki nawiązanej współpracy nasi klienci zyskali ogólnopolski zasięg usługi internetowej. To dla nas kolejny krok w realizacji strategii zmierzającej do spopularyzowania internetu mobilnego i uczynienia z tej usługi drugiej nogi biznesowej firmy. Wraz z rozwojem w obszarze infrastruktury, mamy możliwość oferowania abonentom nowych usług i dotarcia do klientów w całej Polsce" - poinformował cytowany w komunikacie Dominik Libicki, prezes Cyfrowego Polsatu.

W wyniku współpracy z Polkomtelem nastąpił wzrost populacji w zasięgu internetu HSPA/HSPA+ Cyfrowego Polsatu do blisko 85 proc.

Cyfrowy Polsat szerokopasmowy internet w technologii HSPA+ dostarcza od lutego 2010 r. (PAP)

morb/ asa/

debl1ki

Podziel się opinią

Share
debl1ki
debl1ki