Trwa ładowanie...
dg20qah

Czarnecki: spotkanie Kaczyńskiego z Lepperem wróży stabilności rządu

Ryszard Czarnecki z Samoobrony uważa, że spotkanie Jarosława Kaczyńskiego z Andrzejem Lepperem dobrze wróży stabilności polskiego rządu. Po wczorajszym spotkaniu szef Samoobrony Andrzej Lepper zadeklarował, że poprze rząd Jarosława Kaczyńskiego.

dg20qah
dg20qah

Ryszard Czarnecki zaznaczył w "Sygnałach Dnia" radiowej Jedynki, że fakt, iż politycy potrafią się porozumieć jest dobrą wróżbą dla Polski na przyszłe lata. Zdaniem Czarneckiego do porozumienia między koalicjantami przyczynił się fakt, iż politycy Prawa i Sprawiedliwości spokornieli, a Samoobrona jest bardziej otwarta na współpracę. Dlatego też zaufanie, jakim, się obdarzają liderzy obu ugrupowań wzmacnia konstrukcję rządu.

Eurodeputowany do Parlamentu Europejskiego podkreślił, że w obecnej sytuacji Polska nie potrzebuje - jak się wyraził -"politycznego trzęsienia ziemi". Ryszard Czarnecki jest przekonany, że koalicja PiS i Samoobrony będzie pierwszą, która po okresie swoich rządów wygra wybory parlamentarne.

Ryszard Czarnecki oświadczył, że prosocjalny program jego ugrupowania będzie w dużej mierze koncentrował się na wspieraniu małych i dużych przedsiębiorców. Eurodeputowany, gość "Sygnałów Dnia" podkreślił, że osoby, które do tej pory przegrywały na transformacji ekonomicznej, będą mogły liczyć na wsparcie rządu w swojej działalości.

Ryszard Czarnecki potwierdził, że w programie Samoobrony uwaga będzie skupiona również na aktywizacji osób bezrobotnych, w tym młodych ludzi, którzy zastanawiają się nad wyjazdem do pracy za granicę.

Eurodeputowany do Parlamentu Europejskiego powiedział, że w ramach niesienia pomocy bezrobotnym będą podejmowane działania w celu pozyskiwania kapitału dla najbardziej potrzebujacych regionów Polski. Zdaniem Ryszarda Czarneckiego przy obecnym wzroście gospodarczym bezrobocie w naszym kraju będzie spadać.

Poseł przypomniał, że bezrobocie w Polsce jest największe wśród wszystkich krajów unijnych.

dg20qah
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dg20qah