Trwa ładowanie...
darmowy internet

Darmowy internet w smartfonie. Jak z niego skorzystać?

W Polsce dostępna jest już aplikacja Buckshee, dzięki której posiadacz smartfona może korzystać z internetu za darmo.

Share
Darmowy internet w smartfonie. Jak z niego skorzystać?
Fot: Screen
d2uks5q

W Polsce dostępna jest już aplikacja Buckshee, dzięki której posiadacz smartfona może przeglądać internet za darmo. Z usługi skorzystają klienci Plusa, T-Mobile i Orange, których telefon pracuje na systemie Android. Aplikację można bezpłatnie ściągnąć z Google Play.

Aplikacja Buckshee nie nalicza żadnych, dodatkowych opłat. Do korzystania z niej nie są potrzebne środki na koncie. Żeby działała, wystarczy zainstalować ją na swoim smartfonie i uruchomić, przesuwając przycisk "on". Trzeba pamiętać o włączeniu przesyłu danych, bez którego Buckshee nie będzie działać. Korzystanie z aplikacji staje się darmowe w momencie pojawienia się na górze ekranu napisu "Free" oraz symbolu kluczyka - czytamy w "Komputer Świat".

d2uks5q

[

Screen ]( # )

Za pomocą Buckshee można korzystać ze wszystkich aplikacji, m.in. Facebooka, Messengera, Instagrama czy też Snapchata. Aplikacja oferuje także przeglądanie stron internetowych, jak i oglądanie filmów.

Jak informuje "Komputer Świat", za bezpłatny dostęp do internetu trzeba obejrzeć kilka reklam, a dzienny limit transferu jest ustalany dynamicznie, w zależności od tego, ilu jest reklamodawców i sponsorów.

Darmowej sieci nie da się udostępnić przez funkcję HotSpot. Jeśli przycisk zostanie przesunięty na "off", a napis "free" i kluczyk znikną - internet przestaje być darmowy.

d2uks5q

Podziel się opinią

Share
d2uks5q
d2uks5q