Trwa ładowanie...
d4hibl9

DM PKO BP podnosi rekomendację Echo Investment do "kupuj", cena docelowa 7,4 zł

08.04. Warszawa (PAP) - DM PKO BP, w raporcie z 31 marca, podwyższył rekomendację dla Echo Investment do "kupuj" z "trzymaj", a cenę docelową jednej akcji spółki do 7,4 zł z 7,15...

Share
d4hibl9

08.04. Warszawa (PAP) - DM PKO BPDM PKO BP (Zobacz rekomendacje DM PKO BP»), w raporcie z 31 marca, podwyższył rekomendację dla Echo InvestmentEcho Investment (Zobacz notowania spółki ») do "kupuj" z "trzymaj", a cenę docelową jednej akcji spółki do 7,4 zł z 7,15 zł.

Rekomendacja została wydana przy cenie 6 zł, podobny kurs zanotowano na zamknięciu poniedziałkowej sesji.

"Strategia EchaEcha koncentruje się obecnie na dewelopmencie portfela posiadanych inwestycji biurowych. Większość inwestycji oddawanych w ciągu najbliższych trzech lat, w tym największy projekt biurowy wieżowiec Q22, zlokalizowana jest na rynku warszawskim. Oprócz przyrostu aktywów netto z oddawanych w ciągu najbliższych lat projektów dodatkowy potencjał rewaluacyjny aktywów spółki stanowi konserwatywna wycena bilansowa posiadanych aktywów, która jest potwierdzana przez zawierane transakcje oraz wyceny rynkowe" - czytamy w raporcie.

"Mimo spekulacyjnego charakteru większości realizowanych obecnie inwestycji uważamy, że wysokie są szanse powodzenia tych projektów" - dodano. (PAP)

jow/ morb/

d4hibl9

Podziel się opinią

Share
d4hibl9
d4hibl9