Trwa ładowanie...

DNB Bank płaci klientom za odejście. Nawet 1000 złotych

Bank robi porządki w związku ze zmianą działalności. Pod koniec listopada zamknie rachunki klientów indywidualnych. Nadal jednak można samemu zgłosić się do banku i wyjąć pieniądze. Wtedy można liczyć na zastrzyk gotówki.
Share
Bank wyprasza klientów za pieniądze.
Bank wyprasza klientów za pieniądze.Źródło: East News, Fot: ARKADIUSZ ZIOLEK/East News
d2o9wgi

29 listopada 2019 r. zamknięte zostaną rachunki klientów detalicznych - podaje bank w komunikacie. I daje możliwość złożenia dyspozycji zamknięcia produktów bankowych za porozumiem stron i zainkasowania w zamian kilkuset złotych.

Za zamknięcie konta klient dostanie 600 zł brutto. Jeśli dodatkowo ma grupowe ubezpieczenie DOM w Generali i ubezpieczenie na życie/pracę w TU Ergo Hestia, to za każde wypowiedzenie dodatkowo może otrzymać po 200 zł brutto.

Czytaj więcej: EuroRating podwyższył rating kredytowy DNB Bank Polska do BBB+ z BBB

d2o9wgi

Warto zauważyć coraz większą determinację w działaniu banku, który podbił ofertę. Wcześniej klientom płacił mniej. Co więcej, po raz kolejny wydłużony został czas na składanie wypowiedzeń. Cały proces toczy się praktycznie od początku roku.

Kredyty frankowe. "Poszkodowani przez banki wygrywają 80 proc. spraw"

DNB Bank Polska w 2018 roku wypracował 68,2 mln zł zysku netto. W porównaniu z poprzednim rokiem jego zarobek spadł - z 77,7 mln zł.

d2o9wgi

Czytaj więcej: DNB Bank zwróci pieniądze za wyższą marżę. Decyzja UOKiK

DNB Bank Polska jest obecny w Polsce od 2002 roku. To specjalistyczny bank korporacyjny obsługujący duże przedsiębiorstwa i sektor publiczny. Właścicielem banku jest Grupa DNB - największa norweska grupa finansowa prowadząca działalność w 19 krajach. Jej akcje notowane są na giełdzie w Oslo.

Począwszy od 17 grudnia Bank nie będzie realizował obsługi gotówkowej. Od 17 grudnia 2019 r. obsługa klientów w zakresie produktów hipotecznych odbywać się będzie w Centrali Banku przy ul. Postępu 15 C w Warszawie, na 9 piętrze.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2o9wgi

Podziel się opinią

Share
d2o9wgi
d2o9wgi