ycipk-1ults4

"Dopłata za bachora”. Karpacki hotel przeprasza za niestosowny wpis na paragonie

Jedna z klientek hotelu Green Mountain Hotel z Karpacza wrzuciła na Facebooka zdjęcie swojego paragonu. Nie chodziło jednak o cenę usługi hotelowej, a o jej nazwę, która brzmi "dopłata za bachora”. Placówka przeprasza za niestosowny wpis.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Niegrzeczne dzieci nie są ulubionymi klientami karpackiego hotelu.
Niegrzeczne dzieci nie są ulubionymi klientami karpackiego hotelu. (East News, Fot: Jakub Wysocki/REPORTER)
ycipk-1ults4

Pani Agnieszka "pochwaliła” się wystawionym paragonem przez hotel Green Mountain. Jeden z pracowników karpackiej placówki naliczył opłatę za usługę hotelową i nazwał ją "dopłatą za bachora”.

"Pani Agnieszko, najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację. Wydruk to wynik niefrasobliwego i nietaktownego komentarza jednego z naszych pracowników i wypadek poniżej wszelkiej krytyki, który absolutnie nie powinien mieć miejsca" – napisał w komentarzu pod zdjęciem funpage hotelu Green Mountain.

ycipk-1ults4

"Zapewniamy, że niestosowny komentarz, który pojawił się na wydruku w najmniejszym stopniu nie licuje z polityką i ofertą Green Mountain Hotel & Apartments, zaś w stosunku do autora wyciągniemy stosowne konsekwencje, aby taki incydent nie miał szans ponownie się wydarzyć" – dodano w komentarzu.

Przeczytaj także: Obniżka PIT do 17 proc. Zobacz, ile zarobisz

Chcieliśmy jeszcze dowiedzieć się, co wlicza się w ową dopłatę, czy jest to np. dostawka do pokoju, czy też osobny pokój. Jednoznacznej odpowiedzi nie uzyskaliśmy.

- Dzieci zazwyczaj śpią w pokoju z rodzicami, na dostawce lub w apartamencie z pokojem dziennym i sypialnią - dowiedzieliśmy się. Hotel zapewnił nas jednocześnie, że jest obiektem nastawionym na rodzinny wypoczynek, a dzieci to dla niego ważni goście. - Potwierdzają to liczne pozytywne opinie - zarówno gości przyjeżdżających z maluchami, jak i bez - zapewniają przedstawiciele hotelu, jeszcze raz przepraszając za "niesmaczny żart jednego z pracowników" i "ludzki błąd" wszystkich, którzy poczuli się urażeni.

ycipk-1ults4

Czytaj także: Wyciągnął "śmieć" spod hotelowego łóżka. A tam zaskoczenie

Obejrzyj: Sonik zabrał przyjaciół z Anglii w Tatry. "Nigdy tak się nie wstydziłem"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-1ults4
Polub WP Finanse
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1ults4

ycipk-1ults4
ycipk-1ults4