Trwa ładowanie...
d6a74d0

Dwa banki wypowiedziały PBG umowę o powstrzymaniu się od egzekwowania zobowiązań

05.06. Warszawa (PAP) - Bank Gospodarki Żywnościowej i Polski Bank Przedsiębiorczości wypowiedziały PBG umowę o powstrzymaniu się od czasowego egzekwowania zobowiązań, co oznacza,...

Share
d6a74d0

05.06. Warszawa (PAP) - Bank Gospodarki Żywnościowej i Polski Bank Przedsiębiorczości wypowiedziały PBG umowę o powstrzymaniu się od czasowego egzekwowania zobowiązań, co oznacza, że umowa ta przestała obowiązywać - podało PBG w komunikacie.

"Zgodnie z oświadczeniami o wypowiedzeniu umowy, przyczyną jej wypowiedzenia jest naruszenie postanowień umowy polegające na nieustanowieniu zabezpieczeń wskazanych w umowie oraz bezskuteczny upływ okresu naprawczego wskazanego w umowie na usunięcie ww. naruszenia" - podano w komunikacie.

W komunikacie dodano, że zgodnie z postanowieniami umowy okres jej obowiązywania kończy się z datą, w której jakakolwiek strona doręczy pozostałym stronom oświadczenie o jej wypowiedzeniu.

"W konsekwencji z dniem 5 czerwca 2012 roku zakończył się okres obowiązywania umowy i uległa ona rozwiązaniu" - napisano.

15 maja PBG podpisała z bankami finansującymi działalność spółki oraz spółek z grupy PBG umowę w sprawie czasowego i warunkowego powstrzymania się od egzekwowania zobowiązań. (PAP)

kuc/ pr/

d6a74d0

Podziel się opinią

Share
d6a74d0
d6a74d0