Trwa ładowanie...
nagroda
14-05-2010 11:20

Dziesięć medali dla wódki Luksusowa

Wódka Luksusowa jako jedyna polska wódka w historii zdobyła 10. złoty medal
z rzędu w prestiżowym międzynarodowym konkursie jakości Monde Selection w
Brukseli.

Dziesięć medali dla wódki LuksusowaŹródło: Jupiterimages
d1q0l3p
d1q0l3p

Z okazji tego zwycięstwa jury uhonorowało wódkę Luksusowa wyjątkowym wyróżnieniem 'The Crystal Prestige Trophy', przyznawanym przez kapitułę konkursu markom i firmom, które przez 10 kolejnych lat otrzymywały złoty, srebrny lub brązowy medal w swojej kategorii. Luksusowa co rok sięgała po złoto.

Żadna inna polska wódka przedtem nie sięgnęła po to zaszczytne trofeum. Międzynarodowe grono ekspertów badające walory smakowe alkoholi z całego świata nagrodziło wódkę Luksusowa za jej łagodny smak, zapach, klarowność i barwę oraz zgodność procesów produkcyjnych ze standardami ISO. Instytut Jakości Monde Selection jest najstarszą na świecie (od 1961 roku) i najbardziej reprezentatywną, niezależną organizacją badającą jakość produktów żywnościowych z całego świata w certyfikowanych laboratoriach. Nadrzędnym kryterium decydującym o opinii o produkcie w poszczególnych kategoriach (m.in. wybory spirytusowe i likiery, produkty spożywcze, kosmetyki) jest "jakość smaku".

- Jesteśmy dumni, że możemy celebrować kolejny, prestiżowy medal dla wódki Luksusowa. Tegoroczne złoto i wyróżnienie 'The Crystal Prestige Trophy' w tak renomowanym konkursie są obiektywnym potwierdzeniem najwyższej jakości naszego produktu. Pierwszy kwartał 2010 był dla marki przełomowy: zmiana strategicznego dystrybutora na rynku amerykańskim oraz nowa, rewolucyjna butelka i nowa paleta smaków wódki w ramach kampanii "Nowy kształt luksusu" - powiedział Arkadiusz Dobosz, domestic vodkas marketing manager w firmie Wyborowa z grupy Pernod Ricard.

Nagrody Instytutu Jakości Monde Selection wręczane są laureatom podczas międzynarodowej gali, która odbywa za każdym razem w innym mieście europejskim. W tym roku oficjalne wręczenie statuetek odbędzie się we Frankfurcie, 30 - 31 maja.

JS
Handel-Net

d1q0l3p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1q0l3p