Trwa ładowanie...

Dziś wieczorem finał wielkiej promocji w Media Markt

To już dziś, o 21.00 19-letni Piotr z Pionek będzie miał 150 sekund na wyniesienie z Media Markt wszystkiego, na co będzie miał ochotę. Finał akcji promocyjnej sieci handlowej odbędzie się po zamknięciu sklepu w podwarszawskich Markach.

Dziś wieczorem finał wielkiej promocji w Media MarktŹródło: AFP, fot: Patrik Stollarz
d10l24h
d10l24h

Konkurs "Bierz co chcesz. Najdłuższe 150 sekund w historii Media Markt" wzbudził duże zainteresowanie. Do północy 17 lutego do Media Markt wpłynęło ponad 210 000 zgłoszeń. Chętnych skusiła perspektywa darmowych zakupów w markecie elektronicznym.

- Mieliśmy nadzieję, że nasza nowa akcja zaciekawi wiele osób, ale nie spodziewaliśmy się aż tak wielkiego zainteresowania - mówi Ewelina Piątek, Marketing Manager Media Markt.

Niestety zwycięzca mógł być tylko jeden. We wtorek okazało się, że jest nim 19-letni Piotr z Pionek.
Przedstawicieli marki ujął oryginalnością i dopracowaniem stylistycznym. Jego zgłoszenie wyglądało następująco:

_ Jam jest żak spokojny, gdy przybywam do center handlowych, ku memu ulubionemu kramowi bieżę, by na własne lica obaczyć promocje i klamoty. Przy każdych odwiedzinach marzę o snadnej możliwości nabycia różnych dóbr, jednakowoż często me studenckie fundusze powodują jedynie smutek i zgrzytanie zębów. Można spytać, co często mogę ujrzeć w swej wyobraźni? To rzecz prosta. Cała ziemia staje się radosna i nielicha, nie sczeznę przy grubych knigach i manuskryptach, nie stanę się psim bratem szpetnie przeklinającym swój los, nie stanie się to, gdyż jest na to sposób. Czcigodni pracownicy cechu handlowego zwanego Media Markt, najpotężniejszego z bractw kupieckich w dziedzinie wielu magicznych mocy i technologii mogą mi dać taką możliwość, abym łacno mógł przetrwać nauki. W mej izbie brakuje czarodziejskich urządzeń pozwalających rozwiać smutki i strapienia, czegoś, co porusza radośnie nie tylko ciało, ale i duszę. Gdybym tylko tak miał 150 sekund na zabór tych rzeczy bez potrzeby uiszczania myta w postaci dukatów,
niczym młoda kuna ruszyłbym ku stoisku z konsolami. Z takim zakupem idealnie by się łączył sprzęt pokazujący kolorowe obrazy, duże kolorowe obrazy, najlepiej 40 cali w mierze ludzi z morza. Jednak, jaki sens mieć tyle cudów bez wypełniacza dusz i serc, który sprawi, że czas minie szybciej? Nie mógłbym nie obaczyć stoiska z wieloma nowymi grami zapewniającymi godziny beztroskich tańców i swawoli. Taki oto komplet, gdybym mógł obaczyć w mej izbie, byłbym zaiste szczęśliwy. Jednakowoż nie tylko ja, ale i moi zacni kamraci w postaci współlokatorów. Czas i szczęście, które bracia panowie z Media Markt mogą dać biednym i roztropnym żakom są niczym ciepła piękna wiosna po długiej i srogiej zimie. Z takimi marzeniami idę spocząć na łożu. Żegnam i czekam na godzinę mego szczęścia i spełnienia. _

d10l24h

Dziś wieczorem po zamknięciu sklepu Media Markt w Markach będzie miał 150 sekund na darmowe zakupy.

- Przygotujemy dla pana Piotra wszelkie udogodnienia, aby mógł jak najsprawniej poruszać się po sklepie. Pan Piotr będzie miał czas na zapoznanie się z topografią marketu jeszcze przed biegiem - mówi Ewelina Piątek. - Sklep w Markach jest 1-poziomowy i bardzo dobrze zaopatrzony. Wszystkie gabloty będą otwarte, nasz zawodnik będzie więc mógł wybierać spośród wszystkiego, co tylko jest dostępne w asortymencie.

Podobna akcja organizowana była już w Hiszpanii dla 100-milionowego klienta Media Markt, gdzie zwycięzca w ciągu wyznaczonych 120 sekund (w Polsce jest 150 sekund!) stał się właścicielem sprzętu o wartości 28.144 euro.

d10l24h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d10l24h