Trwa ładowanie...
Edyta Górniak

Edyta Górniak oszukana przez producenta ubrań? Sprawą zajęła się policja

Kolekcją Edyty Górniak zainteresował się sam producent jej ubrań. Wpadł na pomysł wypuszczenia na rynek tych samych modeli ale... w niższych cenach. Niestety zapomniał o jednej, istotnej rzeczy.

Share
Edyta Górniak oszukana przez producenta ubrań? Sprawą zajęła się policja
Źródło: Eastnews, Fot: Artur Zawadzki
d2qc1ur

Edyta Górniak ogłosiła jakiś czas temu, że chce stworzyć autorską kolekcję ubrań dla marki NAOKO. Marzenie gwiazdy spełniło się, a ubrania cieszą się dużym zainteresowaniem, mimo że nie należą do najtańszych - niektóre kosztują nawet 300 zł. Kolekcją Edyty Górniak zainteresował się sam producent jej ubrań.

Wpadł na pomysł wypuszczenia na rynek tych samych modeli ale... w niższych cenach. Niestety zapomniał o jednej, istotnej rzeczy - konsultacji tego pomysłu z samą zainteresowaną.

Jak donosi "Fakt", śledczy, którzy wpadli na trop afery, zabezpieczyli już ponad 630 sztuk odzieży zapakowanej w foliowe torby. Na workach znajduje się napis "Megi Collection". Ubrania trafiały na półki sklepów jako te z autorskiej kolekcji Górniak. Różniła je jedynie cena. Wartość skonfiskowanej odzieży to nawet 200 tys. złotych.

Co na to Górniak? Zdaniem gwiazdy skonfiskowane podróbki są bardzo złej jakości, co godzi w dobre imię jej i marki NAOKO – czytamy w „Gali”.

d2qc1ur

Podziel się opinią

Share
d2qc1ur
d2qc1ur