Trwa ładowanie...
d2e6b69

Ekotermika przyjęła program emisji obligacji o wartości do 10 mln zł

Warszawa, 04.11.2015 (ISBnews) - Ekotermika - spółka stowarzyszona Ekogeneracji - uchwaliła program emisji obligacji o wartości do 10 mln zł, podała Ekogeneracja. 

Share
d2e6b69

"Emisja obligacji będzie następować w seriach o terminie wykupu nie dłuższym niż 4 lata od dnia emisji. Realizacja programu emisji obligacji będzie trwała do dnia 31.12.2016 r. i umożliwia wprowadzanie obligacji emitowanych w ramach programu emisji obligacji do obrotu w alternatywnym systemie obrotu Catalyst" - czytamy w komunikacie.

Walne zgromadzenie podmiotu stowarzyszonego udzieliło zarządowi upoważnienia do każdorazowego określania szczegółowych warunków emisji dla każdej z serii obligacji, emitowanych w ramach programu i upoważniło go do podejmowania działań niezbędnych do wprowadzania obligacji emitowanych w ramach programu do obrotu w alternatywnym systemie obrotu Catalyst, podano również.

Ekotermika specjalizuje się w finansowaniu i długoterminowej eksploatacji instalacji do produkcji energii cieplnej z odpadów na terenie małych i średnich miast, którym chce zaoferować kompleksowe rozwiązanie problemu odpadów w miejscu ich powstawania połączone z możliwością ich energetycznego wykorzystania do produkcji energii cieplnej.

(ISBnews)

d2e6b69

Podziel się opinią

Share
d2e6b69
d2e6b69