Trwa ładowanie...
d19o53s
d19o53s

Enea wprowadza nową ofertę Energia+ Fotowoltaika

Warszawa, 23.11.2016 (ISBnews) - Enea przygotowała nową ofertę Energia+ Fotowoltaika, podała spółka. 
Share
d19o53s

"Obejmuje ona kompleksową obsługę klienta wraz z audytem i doborem optymalnej instalacji fotowoltaicznej, która przynosi korzyści finansowe w postaci szybkiego zwrotu z inwestycji. Energia+ Fotowoltaika oferuje także montaż, wsparcie w pozyskaniu finansowania i pełną obsługę w ramach umowy" - czytamy w komunikacie.

"Decydując się na podpisanie umowy, klient skorzysta w pełni ze wszystkich zalet oferty Energia+ Fotowoltaika. W ramach oferty Energia+ Fotowoltaika zapewnimy doradztwo, przygotowanie projektu oraz dostawę i montaż kompletnego systemu paneli fotowoltaicznych. Dajemy komfort obsługi, ale także dbamy o czas naszych klientów i dlatego w ramach oferty pomagamy w załatwieniu wszystkich formalności" - powiedział dyrektor Departamentu Sprzedaży Enei Bartosz Zieliński, cytowany w komunikacie.

Oferta Energia+ Fotowoltaika przygotowana została w taki sposób, aby klient nie tylko mógł szybko poznać korzyści z inwestycji w panele słoneczne, ale również otrzymał fachową pomoc w wyborze najlepszych dla niego rozwiązań, dodał Zieliński.

d19o53s

"Energia+ Fotowoltaika jest już dostępna. Obecnie oferta skierowana jest do klientów z obszaru dystrybucyjnego Enei. Zainteresowani mogą umówić się na bezpłatny audyt fotowoltaiczny, którzy wykonają fachowcy z HelioExperts. Profesjonaliści przyjadą i przeprowadzą analizę warunków technicznych bez dodatkowych kosztów. Dokonają wyboru optymalnej instalacji i przedstawią symulację kosztów. Oprócz opracowania projektu, obliczą także stopę zwrotu z inwestycji" - czytamy dalej.

W obrębie grupy kapitałowej Enea funkcjonują trzy wiodące podmioty, tj. Enea (obrót energią elektryczną), Enea Operator (dystrybucja energii elektrycznej) oraz Enea Wytwarzanie (wytwarzanie energii elektrycznej). Spółka jest notowana na GPW od 2008 r.

(ISBnews)

d19o53s

Podziel się opinią

Share
d19o53s
d19o53s