Trwa ładowanie...
dzgevxz

Energomontaż-Południe chce zawieszenia notowań 18 stycznia

15.01. Warszawa (PAP) - Energomontaż-Południe wystąpił we wtorek do GPW z wnioskiem o zawieszenie notowań akcji spółki 18 stycznia tego roku. Obrót będzie zawieszony od godz. 9.00...

Share
dzgevxz

15.01. Warszawa (PAP) - Energomontaż-Południe wystąpił we wtorek do GPW z wnioskiem o zawieszenie notowań akcji spółki 18 stycznia tego roku. Obrót będzie zawieszony od godz. 9.00 do przekazania przez spółkę informacji w związku z rozprawą w sprawie wniosku o ogłoszenie upadłości spółki z możliwością zawarcia układu - poinformowała spółka w komunikacie.

"Zarząd Energomontaż-Południe informuje, że na mocy art. 20 ust. 4a Ustawy o obrocie instrumentami finansowymi oraz § 30 ust. 1 Regulaminu Giełdy wystąpił w dniu dzisiejszym do Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. (GPW) z wnioskiem o zawieszenie notowań akcji Spółki w dniu 18 stycznia 2013 roku. Obrót akcjami Spółki zostanie zawieszony od godz. 9:00, natomiast wznowienie obrotu nimi nastąpi po przekazaniu przez spółkę raportem bieżącym informacji w związku z rozprawą w sprawie wniosku spółki o ogłoszenie jej upadłości z możliwością zawarcia układu, która to rozprawa odbędzie się w Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach w dniu 18 stycznia 2013 r. Zawieszenie obrotu akcjami Spółki ma celu zapewnienie inwestorom powszechnego i równego dostępu do informacji oraz ochronę interesu i bezpieczeństwa uczestników obrotu" - podano w komunikacie. W sierpniu ubiegłego roku Energomontaż-Południe złożył wniosek o ogłoszenie upadłości układowej spółki. (PAP)

jtt/

dzgevxz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dzgevxz
dzgevxz