Trwa ładowanie...
d46eaap
12-01-2017 12:48

Fachowcy.pl nie pracuje nad akwizycjami, ale ich nie wyklucza

Warszawa, 12.01.2017 (ISBnews) - Fachowcy.pl Ventures nie szuka aktywnie nowych przejęć, ale nie wyklucza tej drogi rozwoju, poinformował prezes Piotr Surmacki.

d46eaap

"Favore.pl było okazją, która przyszła do nas sama. My aktywnie nie szukamy akwizycji" - powiedział Surmacki podczas konferencji prasowej.

Dodał jednak, że w przyszłości przejęcia nie są wykluczone.

"Może jak coś się trafi, co będzie spójne z naszą strategią, to nie wykluczamy takiej możliwości. Na razie nie mamy takiego podmiotu na oku" - powiedział.

W tym tygodniu Fachowcy.pl Ventures podał, że kupił platformę internetową Favore.pl, należącą dotychczas do grupy Wirtualna Polska. W ramach rozliczenia transakcji o wartości niespełna 3 mln zł, grupa Wirtualna Polska została akcjonariuszem Fachowcy.pl Ventures z udziałem 2%.

Fachowcy.pl Ventures działają od 2008 r., a od 15 lutego 2012 r. notowani są na NewConnect. Spółka rozwija technologie wspomagające pozyskanie nowych klientów i zleceń z internetu. Usługi oferowane są w modelu abonamentowym, a docelowym ich odbiorcą są małe i średnie firmy usługowe.

(ISBnews)

d46eaap
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46eaap