Trwa ładowanie...

"Fakt" przyłapał prezesa Kaczyńskiego. W niedzielę wysłał kierowcę po piwo

Niedziela przed godz. 11 zaufany kierowca Jarosława Kaczyńskiego zmierza do domu prezesa PiS. W ręce torba, a w niej m.in. piwo i goździki.
Share
"Fakt" przyłapał prezesa Kaczyńskiego. W niedzielę wysłał kierowcę po piwo
Źródło: Newspix
dds5l2u

Zakaz handlu w niedziele to jedna ze sztandarowych reform Prawa i Sprawiedliwości. Tymczasem dziennik "Fakt" twierdzi, że Jarosław Kaczyński właśnie w ostatni dzień tygodnia wysłał swojego kierowcę po zakupy. Na dowód gazeta opublikowała zdjęcie zaufanego człowieka prezesa PiS zmierzającego do niego z siatką zakupów.

    Newspix
Źródło: Newspix, Fot: WOLF/NEWSPIX.PL

Zdjęcie miało zostać wykonane w niedzielę 10 grudnia o godz. 10.54. W siatce dziennikarze "Faktu" dopatrzyli się m.in. piwa i goździków. Sugerują, że prezes Kaczyński tradycyjnym grzańcem wzmacnia swoją odporność w gorącym dla partii okresie.

dds5l2u

Zobacz także: Zakaz handlu w niedzielę. Oto stanowisko biskupów

To niejedyna dostawa, która tego dnia miała dotrzeć do szefa partii rządzącej. "Fakt" informuje, że przed godz. 15 kierowca przywiózł Jarosławowi Kaczyńskiemu obiad. Dziennik zastanawia się, jak prezes PiS godzi zakupy z faktem, że sam głosował za zakazem handlu w niedziele.

Brawa i okrzyki "Solidarność, Solidarność". Taka była reakcja prawej strony sali sejmowej na uchwalenie ustawy ograniczającej handel w niedziele. Może się jednak okazać, że radość posłów jest przedwczesna. Ustawa - choć wygląda na bardzo szczelną - daje pewną swobodę, która może pomóc dużym sklepom uniknąć zakazu - informował Money.pl.

dds5l2u

Podziel się opinią

Share
dds5l2u
dds5l2u