Trwa ładowanie...

Finał WOŚP już w niedzielę. Pomożesz nawet bez gotówki

Już w niedzielę po raz 25 zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Po raz kolejny w zbiórkę włączają się również instytucje finansowe. W tym roku Mastercard we współpracy z Bankiem Pekao S.A. wyposaży wolontariuszy w zbliżeniowe terminale płatnicze.

Share
Finał WOŚP już w niedzielę. Pomożesz nawet bez gotówki
Fot: MASTERCARD
d1n9b8m

Wszystkie zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

Oprócz umożliwienia płatności zbliżeniowych Mastercard przeprowadzi czwartą edycję akcji specjalnej w mediach społecznościowych, pod hasłem „Mastercard gra z WOŚP”. Tegoroczną nowością jest pojawienie się jej również na Instagramie. Zasady są bardzo proste.

d1n9b8m

Za każdy wpis unikalnego użytkownika opublikowany w niedzielę 15 stycznia w jednym z kanałów społecznościowych, oznaczony hashtagiem #MasterCardGrazWOSP, firma przekaże datek na konto Fundacji.

Jeżeli wpis pojawi się na Twitterze wartość firma zapłaci za to 5 zł. Instagram jest skromniej wyceniany. Zdjęcie warte będzie złotówkę. W poprzednich edycjach akcji Mastercard przekazała WOŚP łącznie ponad 465 tys. zł.

W tym roku ten operator płatności bezgotówkowych wraz Bankiem Pekao S.A. da szansę wspomożenia zbiórki również i tym, którzy nie będą mieli przy sobie pieniędzy. Będzie to możliwe za sprawą wyposażenia w zbliżeniowe terminale płatnicze wolontariuszy WOŚP.

Pojawią się oni w 70 miastach w całej Polsce. Dla ułatwienia identyfikacji będą ubrani w koszulki z napisem „Zbliż się do Orkiestry”. Firma wesprze również finansowo aukcje na Allegro z organizowane przez WOŚP. Operator pokryje koszty transakcji za przedmioty, które zostaną kupione i opłacone kartami Mastercard lub Maestro.

d1n9b8m

Podziel się opinią

Share
d1n9b8m
d1n9b8m