Trwa ładowanie...
d30lmhv

Fundusz Oaktree złożył wniosek do UOKiK ws. przejęcia ProService

Warszawa, 11.03.2016 (ISBnews) - SO SPV 84, należący do grupy funduszy zarządzanych przez Oaktree Capital Group LLC, złożył do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) wniosek w sprawie przejęcia kontroli nad ProService Agent Transferowy, podał Urząd.

Share
d30lmhv

Wniosek wpłynął 8 marca, sprawa jest w toku.

"Planowana koncentracja polega na przejęciu przez SO SPV 84 sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie bezpośredniej kontroli nad ProService Agent Transferowy sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie" - czytamy w komunikacie.

SO SPV 84 należy do grupy funduszy typu private equity, na czele której stoi Oaktree Capital Group LLC, dokonujących inwestycji m.in. w spółki z branży nieruchomościowej (w tym w Polsce).

d30lmhv

ProService należy do grupy kapitałowej, na czele której stoi Highlander Partners L.P. - fundusz typu private equity zajmujący się bezpośrednimi inwestycjami w przedsiębiorstwa w Ameryce Północnej i Europie Środkowej. Głównym przedmiotem działalności ProService jest prowadzenie i aktualizacja rejestru uczestników funduszy, kontrola rozliczeń pieniężnych, obsługa sieci dystrybucji oraz dystrybucja funduszy inwestycyjnych.

(ISBnews)

d30lmhv

Podziel się opinią

Share
d30lmhv
d30lmhv