Trwa ładowanie...

GDDKiA: osiem ofert na zaprojektowanie odcinka A2 Warszawa-Mińsk Maz.

Warszawski oddział GDDKiA otrzymał osiem ofert na zaprojektowanie niespełna 15-kilometrowego odcinka autostrady A2 na wschód od Warszawy - między Południową Obwodnicą Warszawy a istniejącym już fragmentem A2 - obwodnicą Mińska Mazowieckiego.

Share
GDDKiA: osiem ofert na zaprojektowanie odcinka A2 Warszawa-Mińsk Maz.
Źródło: WP.PL, Fot: Janek Kaliński
d288vle

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) poinformowała w czwartek, że na projekt zamierza przeznaczyć niespełna 6 mln 250 tys. zł, natomiast oferty opiewają na kwoty od 2 mln 729 tys. zł do 8 mln 868 tys. zł. Najtańszą złożyła spółka Mosty Katowice, a najdroższą - Egis Poland - wynika z danych opublikowanych przez GDDKiA.

Wybrany w przetargu wykonawca ma przygotować koncepcję programową i materiały niezbędne do złożenia wniosku o wydanie Zezwolenia na Realizację Inwestycji Drogowej (ZRID).

GDDKiA podkreśliła, że dokumentacja będzie mogła zostać zoptymalizowana przez przyszłego wykonawcę tego odcinka autostrady A2, który przewidziany jest do realizacji w systemie "Projektuj i buduj". Odcinek A2 połączy Południową Obwodnicę Warszawy z istniejącym odcinkiem A2 - obwodnicą Mińska Mazowieckiego.

d288vle

Podziel się opinią

Share
d288vle
d288vle