Trwa ładowanie...

Gigantyczny park wodny pod Warszawą rośnie w błyskawicznym tempie. Mamy wideo

Wygląda na to, że wielokrotnie zapowiadany ogromny park rozrywki w Polsce naprawdę powstanie. I to szybko. Suntago Wodny Świat ma być największym tego typu kompleksem w Europie. - Mamy już fundamenty w strefie szatni. Zbudowaliśmy płytę basenu ze sztuczną falą - chwalą się przedstawiciele parku i pokazują film, na którym widać, że praca na budowie wre.
Share
Suntago Wodny Świat ma być dopiero początkiem wielkiej inwestycji.
Suntago Wodny Świat ma być dopiero początkiem wielkiej inwestycji.Źródło: Materiały prasowe, Fot: Suntago Wodny swiat
d1j4nc4

- Jeszcze w tym roku dojadą do nas zjeżdżalnie. Najdłuższa będzie mieć 320 m. To długość zbliżona do paryskiej wieży Eiffla - informują przedstawiciele parku rozrywki.
Parki rozrywki biją rekordy popularności. Zobacz wideo:

Temat budowy kompleksu Suntango Wodny Świat śledziliśmy na WP. W drugiej połowie lipca zostały wylane fundamenty pod słupy w części obiektu, gdzie zlokalizowany będzie basen termalny.

d1j4nc4

Prace posuwają się szybko a przedstawiciele parku chętnie chwalą się tym, co dzieje się na budowie.

Ogromny park wodny powstaje w okolicach Mszczonowa. Jego budowę rozpoczęto w kwietniu 2017 roku. Na obszarze około 20 hektarów znajdą się liczne baseny, w tym zbiornik ze sztuczną falą, fantazyjne zjeżdżalnie i punkty usługowe.

Suntago Wodny Świat to część większej inwestycji - Park of Poland. Jej koszt szacowany jest na 250 mln euro. Kiedy będziemy mogli w końcu odwiedzić park? Zakończenie budowy planowane jest na rok 2019. Na razie nie wygląda na to, by inwestycja miała jakieś opóźnienia.

d1j4nc4

Podziel się opinią

Share
d1j4nc4
d1j4nc4