Trwa ładowanie...
d4j6de2

Gigantyczny park wodny pod Warszawą rośnie w błyskawicznym tempie. Mamy wideo

Wygląda na to, że wielokrotnie zapowiadany ogromny park rozrywki w Polsce naprawdę powstanie. I to szybko. Suntago Wodny Świat ma być największym tego typu kompleksem w Europie. - Mamy już fundamenty w strefie szatni. Zbudowaliśmy płytę basenu ze sztuczną falą - chwalą się przedstawiciele parku i pokazują film, na którym widać, że praca na budowie wre.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Suntago Wodny Świat ma być dopiero początkiem wielkiej inwestycji.
Suntago Wodny Świat ma być dopiero początkiem wielkiej inwestycji. (Materiały prasowe, Fot: Suntago Wodny swiat)
d4j6de2

- Jeszcze w tym roku dojadą do nas zjeżdżalnie. Najdłuższa będzie mieć 320 m. To długość zbliżona do paryskiej wieży Eiffla - informują przedstawiciele parku rozrywki.
Parki rozrywki biją rekordy popularności. Zobacz wideo:

Temat budowy kompleksu Suntango Wodny Świat śledziliśmy na WP. W drugiej połowie lipca zostały wylane fundamenty pod słupy w części obiektu, gdzie zlokalizowany będzie basen termalny.

d4j6de2

Prace posuwają się szybko a przedstawiciele parku chętnie chwalą się tym, co dzieje się na budowie.

Ogromny park wodny powstaje w okolicach Mszczonowa. Jego budowę rozpoczęto w kwietniu 2017 roku. Na obszarze około 20 hektarów znajdą się liczne baseny, w tym zbiornik ze sztuczną falą, fantazyjne zjeżdżalnie i punkty usługowe.

Suntago Wodny Świat to część większej inwestycji - Park of Poland. Jej koszt szacowany jest na 250 mln euro. Kiedy będziemy mogli w końcu odwiedzić park? Zakończenie budowy planowane jest na rok 2019. Na razie nie wygląda na to, by inwestycja miała jakieś opóźnienia.

d4j6de2

Podziel się opinią

Share
d4j6de2
d4j6de2