Trwa ładowanie...
d2hgk1n
d2hgk1n

Goodman rozpoczął budowę Poznań Airport Logistics Centre, ma pierwszego najemcę

Warszawa, 03.02.2015 (ISBnews) - Hurtownia napojów CD Partner wynajmie 4,5 tys. m2 w pierwszym magazynie nowo budowanego przez Goodmana centrum logistycznego Poznań Airport Logistics Centre. Magazyn będzie miał powierzchnię 16 tys. m2, pozostałe 11,5 tys. m2 budowane jest spekulacyjnie, podał Goodman. Przekazanie obiektu planowane jest na II kw. 2015 r.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2hgk1n

"Podpisanie umowy z CD Partner pozwoliło nam rozpocząć kolejną inwestycję na rynku poznańskim. Widzimy w tym regionie duży potencjał, dlatego też zdecydowaliśmy się na budowę pierwszego obiektu w Poznań Airport Logistics Centre. W połączeniu z inwestycjami spekulacyjnymi, które realizujemy w Gdańsku, Wrocławiu i Krakowie, nowy projekt w Poznaniu potwierdza podejście Goodman polegające na realizacji strategicznych inwestycji w kluczowych lokalizacjach w Europie Środkowo-Wschodniej" - powiedział dyrektor regionalny Goodman na Europę Środkowo-Wschodnią Błażej Ciesielczak, cytowany w komunikacie.

CD Partner wynajmie 4.200 m2 powierzchni magazynowej oraz 300 m2 powierzchni biurowej. Przeznaczeniem obiektu, w którym znajdzie się siedziba firmy, będzie magazynowanie i dystrybucja napojów, podano również.

Goodman Poznań Airport Logistics Centre o docelowej powierzchni 52 tys. m2 położone jest w bliskim sąsiedztwie Portu Lotniczego Ławica z bezpośrednim połączeniem z autostradą A2 poprzez drogę ekspresową S11, łączącą Poznań z Niemcami, Centralną Polską oraz Warszawą.

Goodman jest zintegrowaną grupą, działającą jako właściciel, deweloper i zarządzający powierzchniami przemysłowymi i biznesowymi w Europie Kontynentalnej, Wielkiej Brytanii, Australii, Ameryce Północnej, Brazylii oraz regionie Azji Pacyficznej. Grupa inwestuje w nieruchomości przemysłowe, powierzchnie magazynowe i centra dystrybucyjne.

(ISBnews)

d2hgk1n

Podziel się opinią

Share
d2hgk1n
d2hgk1n